2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

‘°ºø•❤•.¸ṃḁṝẑḯẏḙḧ ¸.•❤•øº°‘:

✅مجازها....تخم مرغ ..انواع گوشت ها...مرغ ..گوسفند ..گوساله و ....

✳️روغن ها:زیتون...کره...نارگیل..دنبه گوسفندی...

✅سبزیجات:کاهو .کرفس..خیار ...

صیفی جات..کدو.پیاز..بادمجان شلغم..فلفل دلمه ای و ....انواع کلم بروکلی...گوجه و ...

✳️انواع پنیرهای پرچرب.خامه ای پیتزا ..چدارو...

⛔️شیر و لبنیات..به خاطر داشتن قند لاکتوز ممنوع میباشد...در اکثر مواقع موجب استپ وزن شده...

✳️میوه ها..توت فرنگی و بلوبری و اواکادو..

⛔️هویج و چغندرو..چون ریشه دارن ممنوع❌

❇️مغزیجات...تخمه افتابگردان..تخم کدو ...بادام ..فندق و ....بهترینش فندق است...

@ketoziste

❌⛔️ممنوعیت ها

انواع نان ها..

⛔️برنج ..ماکارونی..کربوهیدراتها

دانه ها...جو و گندم و ...کنجد و ..

میوه ها..

⛔️قندها ..هر نوع قندی..عسل ..خرما و ..شکر و ....ممنوع میباشد

⛔️روغن های غیر مجاز..مثل کنجد و سرخ کردنی و ..ممنوع

@ketoziste

‘°ºø•❤•.¸ṃḁṝẑḯẏḙḧ ¸.•❤•øº°‘: ✅مجازها....تخم مرغ ..انواع گوشت ها...مرغ ..گوسفند ..گوساله و .... ...

این مربوهیدرات دارشع دیرتر جواب میده

رژیمی ک‌من کرفتم خیلییی زود ج داد

2738

یه خاندمی هست خیلی نتیجه دیدن تو کانالش برای لاغری ۳۰ت میگیره از ۲۵ شروع میکنن ب رژین منم صبت نام کردم میخوای بیا

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

تو گروهش بیای املا همه چی مشخصه از رضایت ها

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2706