2737
2734

مادربزرگمو از دست دادم امروز غم دوریش و جای خالیش مث ی سنگ بزرگ رو سینه ام فشار میاره 

از ی شهر دیگه اومدم شهرستان 

پسرمو جهت احتیاط نیاوردم و موند پیش عمو و مادرشوهرم 

اولین شبه ک کنارم نیست 

حس بی نهایت مزخرفیه 

خیلی شیطونه خیلییییی شبا هم ساعت یک یا دو ب زور میخوابه گاهی از ذهنم میگذشت چی میشد یکی نگهش میداشت من میخوابیدم 

ولی الان انگار قلبم نیست ... فردا صبح میرم پیشش 

بمیرم ظهری هم نمیخوابید دعواش کردم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عی خدا ینی‌انقد بچه عزیزه

خیلییییی هی دارم ب خودم میگم اروم باش اون الان ی عالم بازی کرده خوابیده فردا صبحم میاد پیشت ولی دلم ...همش کنارمو نگا میکنم میگم کجایی چرا نیستی 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

خدا مادربزرگت رو رحمت کنه عزیزم 

دیگه همیشه روزگار به وفق مراد نیست ،شما واسه سلامتیش این کار رو کردی پس لطفا غصه نخور. مطمئن باش مادربزرگش به خوبی ازش مراقبت میکنه تا شما برگردی

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738
خدايا اين حس مادر چيه راست ميگن بچه هم نعمته هم دشمن جون مادرش 

دقیقا 

الان بازی کرده ی عالمه خسته خوابیده ولی من ناخوداگاه جا انداختم براش یهو گفتم دارم برا کی جا میندازم پسرم ک نیست پیشم

خب ظهر میخوابه که شب تا دو‌بیداره دیگه. دعواش نکن بخاطر خواب ظهر☹️

پدرش و من شش و نیم بیدار میشیم واقعا ب خواب ظهر احتیاج داریم

اره انگار ادم یه چیزی از وجود‌ش و گم کرده

ن چیزی فراتر از وجود واقعا قلبم درد میکنه انگار داخل قلبم تهیه 

2706