2733
2734
عنوان

عاقا پسرها ازتون خواهرانه سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 44306 بازدید | 1328 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا اهل خصوصی نیستم داداش باور کن تا حالا 15 نفر بهم در خواست دادن ولی من حتی نیگا نکردم کیا هست ...

ترس که خیر رفیق منم یه روز مثل تو خودمو معرفی کزدم اسمم اسم کاربریم بود حوی فامیلیم .هزار تا انگ خوردم.خورده با گسی ندارم خورده باهام دارن انگار .رامتین اشنا هستم ۳۰ ساله تهرانم.خوشوقتم💙

ترس که خیر رفیق منم یه روز مثل تو خودمو معرفی کزدم اسمم اسم کاربریم بود حوی فامیلیم .هزار تا انگ خور ...

زنده باشی برادر 🌹 درک میکنم  دنیا شده دروغ و کلک و نیرنگ همیشع خودت باش هرچی که هستی هیچ وقت تظاهر به چیزی که نیسی نکن 

نکردنش خیلی شیرین تره باور کن 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2728
زنده باشی برادر 🌹 درک میکنم  دنیا شده دروغ و کلک و نیرنگ همیشع خودت باش هرچی که هستی هیچ وقت ت ...

👍👍👍👍 .خوشحالم باهات اشنا شدم دروغ و کلک ندارم دوست ندارم دیگه کسی بدونه کیم.این جماعت دروغو بیشتر میپسندن

2738
👍👍👍👍 .خوشحالم باهات اشنا شدم دروغ و کلک ندارم دوست ندارم دیگه کسی بدونه کیم.این جماعت دروغو بیشت ...

ولشون کن🌹 موفق باشی دادا گلی

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

دختران مظلوم ما ...

چرا اینقدر خودتون را سطح پایین میبینین ؟ که طرف را بخواید برگردونین .اونی که بخوادت که نمیره !

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

بی توجهی 

خیلیم کارسازه

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706