2058
2047
عنوان

عاقا پسرها ازتون خواهرانه سوال دارم

44154 بازدید | 1328 پست

عاقا یه سوال جدی چجوری میشه یه پسرو برگردوند یا تحریکش کرد ک برگرده🥲یا اصلا کی و چطوری ممکنه یه پسر برگرده البته برگشتن دلی ها نه چیزهای دیگه صادقانه جواب بدین

اقا نیستم ولی بنظرت برگرده رابطه مثل قبل میشه🤔

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

میرقصانم‍ زندگی را به سازم‍❨:                                           حرفی داری با منطق بزن،انتقاد داری باادب بگو ولی بدون وقتی فحش میدی نه نظرت نه منطقت هیشکدوم‍ دیده نمیشه تنها چیزی که واضح دیده میشه اینه که قابل دوستی و لایق احترام نیستی!                                 باشعور بخاطر شعورش سکوت میکنه بی شعور میگه ببین چجوری دهنشو بستم‍/:                                                                                                 #سارای_سابقم‍
2059

بگو‌بیا خونمون‌کسی‌نیس‌ سی ثانیه بعد جلو‌خونتونه

پسرا فقط همین چیزا حالبشون میشه

ولش‌کن‌بابا واسه ذاشتن هیچ‌بشری تلاش نکن

💋Nili 🤍 Nili 💛 Nili 💜 Sara 💙 Nili 💚 Nili 🖤 Nili💋
2051

احترام به عقاید همدیگر   کمی تعقل! احترام گذاشتن به نظر هم با نظر ندادن فرق میکنه 😒 نظر میدم محترمانه! شما نمیخوای بشنوی میل خودت😒  چقدر فاز روشنفکری میگیرد و واقعا نیستید...

اگه برگشت و اون آدم قبلی نبود چی؟

کسی که رفته رفته.. خدارفتگان همه رو بیامرزه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زرتشت چون اين سخن را بگفت باز در مردم نگريست و خاموش شد آن‌گاه با دلِ خود گفت : اينان مي‌ايستند و مي‌خندند اينان مرا در نمي‌يابند من را دهاني بهر اين گوش‌ها نيست آيا نخست مي‌بايد گوش‌هاشان را فرو كوفت تا بياموزند كه از راه چشم بشنوند يا مي‌بايست همچون كُوس و واعظانِ توبه غريو بر كشيد؟يا اينان تنها گنگان را باور دارنداينان را چيزي‌ست كه بدان مي‌بالند چه مي‌نامند آن مايه‌ي به خود باليدن را ( فرهنگ)مي‌نامند اش ...از وقتی توی سایت دیدم ملاک خوشبختی از نظر دخترهای تازه به بلوغ رسیده بودن جنس مذکر توی زندگیشونه ... یا تمام فکر و ذکر زن های بالغ  جادو و پبشگویی و یا چشم و هم چشمی و بدگویی از خاندانه شوهر... تصمیم گرفتم سکوت کنم برای همیشه....... اما کاش میشد فرهنگ‌ غلط ایران رو تغییر داد........هرگز با احمق ها بحث نکنید!آنها اول شمارا تا سطح خودشان پایین میکشند ،سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح ،شما را شکست می دهند👁️👁🧡هه ر بژی کورد🧡🖤این روزا برگشتم به لاک تنهایی عجیب و غریب خودم .. بخاطر همینه که دیگه مثل قبل خندون نیستم و مفصل حرف نمیزنم😅زیاد حوصله ی توضیح ندارم.... اگه نیستم علاوه بر خصوصی خرابم دلیلش اینم هست.... شرمندم🖤https://harfeto.timefriend.net/16209946385146
1718