2058
2047

دیشب شوهرم وسط دعوا میگفت تو اگه زن خوبی بودی کل درآمدتو سر ماه به من می دادی من مدیریت کنم. منم جلوش دراومدم چهارتا حرف  بهش زدم ،خیلی عصبی شد مشت زد تو صورتم ، الان چشم چپم باز نمیشه کلا ، بعد با کمال وقاحت امروز گفت تقصیر خودت بود منو عصبی کردی

بنظرتون خودکشی کنم از دستش خوبه

توهم می‌زدیش

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     گروه نارنجی 🧡      وزن شروع:۷۰,۷۱     وزن فعلی:۵۷      وزن هدف:۵۵        با قدرت ادامه میدم و به هدفم میرسم💪🏻💪🏻

شکایت کنی بهتره

کاربری دومم است اون یکی کاربری ام  سوخت 🙃🙃🙃🙃 ولی به نظر من باید یکی تو زندگی ادم باشه که وقتی گفتی خوبم بگه من میشناسمت خوب نیستی حالا بگو چی شده🤩🤩🤩🤩پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍اصولا مقایسه بهمن ماهی ها با بقیه مثل مقایسه پورشه با پراید است یعنی در این حد ما خاصیم پس بزن به افتخار بهمنی ها 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

برو پزشک قانونی

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
2032

طلاق بگیر 

باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

اونو بکشی بهتره

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2050

شکایت کن ازش 

باید دیه بده

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۶ ماه ،۵۶.۵۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

نه عزیزم بهترین انتقام رفتن به پزشکی قانونیه تا بفهمه دنیا دست کیه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم 
1718