2726

الان داداشم میگه اگه نیای پولمو بدی من میرم به شوهرت اون موضوع و میگم..(موضوعش ناموسی نیست)

دلهره دارم خیلییی دعام کنین

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پولشو از یکی قرض کن بده تا ابروتو نبرده 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

موضوع چیع؟اگه خیلی بزرگ نیست بگو برو بگو

نه چون شوهر ندارم😂

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 

واینکه پدرومادرت نقششون بعنوان بزرگتر چیه...!!!!!پدرت ب داداشت بزنگِ ب ر ی نِ بهش بگه مرتیکه خاله زنک رسوا شماره کارت بده پولتو بزنم بکارتت...اینجوری میفهمه طرف حق هستن دیگه اونم غلطهای زیادی نمیکنه

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
2706