1874
2047

سرعتش پایینه

یه آدمایی هستن که میان تو زندگی آدم... یهویی،بی صدا،آروم...میان و با خودشون یه عالمه چیزای خوب میارن...عشق”لبخند”حمایت”آرامش....یه عالمه حسای خوب میدن.حسایی که هیچوقت نداشتی...میان و بهت میگن همه آدمها بد نیستن...و تو میفهمی آدمهای خوب هنوز هستن هرچند کم...تو اومدی تو زندگیم و فقط خدا میدونه که چقدراز اومدنت خوشحالم...از وقتی تو اومدی هر لحظه و هر ثانیه اش بهترین وقتای زندگیم بوده و هست و خواهد بود...من هر روز عاشقترت میشم همسرم 😍تو بهم ثابت کردی مرد تر از خودت وجود نداره😍

با پول‌تو از سوپرمارکت دیجی کالا خرید کن، 10 درصد پولت رو بزار تو جیبت!

نسکافه رو با پول‌تو از سوپر مارکت دیجی کالا هم ارزون‌تر بخر هم 10% پولت رو پس بگیر!

فکر کردم مشکل نت منه

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم♡  اگه حرفی زدم و  شما رو ناراحت کرد معذرت میخوام. من هیچ وقت قصدم ناراحت  کردن کسی نیست.❤8/12/99 من 8 کیلو کم کردم🤗*منخوشبخت ترین دخترروی زمینم چون خدا رو دارم .*میشه برام دعا کنید یه همسر پاک و مهربون  نصیبم بشه*  ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم💖من تا رسیدن به شب یلدا ۹ کیلو کم می کنم.😍 اینم شد 🤗💖   
2032

نت عالیه 

ولی خیلی دیر سرعت لود نی نی پایینه

میدانم خسته‌اید.میدانم هرروزتان را با کلی استرس برای قسط و چک‌های عقب‌مانده‌تان میگذرانید.میدانم که زندگی واقعی با شعر و داستان، زمین تا آسمان فرق دارد.میفهمم پول اگر خوشبختی نمی‌آورد، بدبختی هم نمی‌آورد.باور کنید درک میکنم اگر شبِ گذشته تا صبح بالای سرِ فرزندِ بیمارتان بیدار بوده‌اید، حال و حوصله‌ای برای قربان صدقه رفتن‌های اولِ ازدواجتان ندارید...همه‌ی این‌ها را هم می‌بینم، هم درک میکنم.اما شما را به خدا اولویت‌هایتان را فراموش نکنید...چرا یادمان میرود مردی که تمام روز را با ارباب‌رجوع و رئیس و بدهکار و طلبکار سر و کله میزند، همه‌ی دلخوشی‌اش دست‌های زنی‌است در خانه که دورِ گردنش بپیچد و همه‌ی مشکلاتش را همان پشتِ در از گردنش بردارد...ما یادمان میرود زنی که تماِم روز، وقتش را برای اتو کشیدن لباس‌ها و پختنِ غذا و سرو کله زدن با بچه ها صرف کرده، دلخوشِ یک دوستت دارم و بوسه‌ژ پیشانی‌است...ما غرق شده‌ایم در گرفتاری‌هایمان...یادمان رفته این زن یا مرد همان است که برای داشتنش آسمان را به زمین گره زده بودیم.به قولِ سهرابِ عزیز "دلخوشی ها کم نیست، دیده‌ها نابیناست"...دلخوشی هایتان را دریابید، حالِ دلشان خوب نیست.. 

برامن این اومد یعنی چی؟

دختری که دلبری بلده یک هیچ از بقیه دخترا  جلوتره؟؟؟اينجوري باشه كه من صد هیچ عقبم همیشه ی خدا يا بهم برخورده يا قهرم يا دارم مثه سگ پاچه ميگيرم.
2055

برامن این اومد یعنی چی؟

دختری که دلبری بلده یک هیچ از بقیه دخترا  جلوتره؟؟؟اينجوري باشه كه من صد هیچ عقبم همیشه ی خدا يا بهم برخورده يا قهرم يا دارم مثه سگ پاچه ميگيرم.