2726
عنوان

تب بالای پسرم

123 بازدید | 18 پست

خانما بچم تب کرده رو 38/5

شیاف زدم الانم میخام پروفن بدم

همشم پاشویه کردم دیگه چیکار کنم...زیر دوش ولرمم بردمش چیکارکنم؟ 

خدایا مواظب گل های زندگیم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیاف دیکلوفناک ۵۰ رو نصف کن بزار عالیه عالیه تب دختر من هیجوره پایین نمیومد با این پایین اومد

فوق تخصص کودک تجویز کرد براش 

اصلا شیاف استامینفن تاثیری نداشت براش

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
پسرمنم الان تب کرده پاشویه کردم شربت دادم باعرق کاسنی پاشویه کن نمیدونم چرایه دفعه تب کرده خیلی نگرا ...

فردا صبح جفتتون بچه هارو ببرید دکتر

خوب میشن نگران نباشید

ولی میدونید دیگه

مریضی خیلی پخش شده

موج‌ ابان خودم گرفتم تعداد وحشتناک زیادی گرفته بودن

انگار اصلا هر کی از اون موج نگرفته توی اینیکی موج مبتلا شده

فک کنم کل ایران گرفتم دیگه 😐🚶🏼‍♀️

در کل دکر ببرید بهتره تو این شرایط♥️ استرس هم نداشته باشید بچه ها خیلی قویه بدنشون

شیاف دیکلوفناک ۵۰ رو نصف کن بزار عالیه عالیه تب دختر من هیجوره پایین نمیومد با این پایین اومد فوق ت ...

دیکلوفناک100 دارم نصفشو بزنم؟ 

دختر منم سر شب تب کرد بی‌حال شد سریع بردم دکتر سرم و آمپول زد الانم رو سرش بیدارم ما جایی نرفتیم اصلا دکتر هم که معاینه کرد گفت علائم بیشتر به نفع یک عفونت ویروسی هست تا کرونا الانم رو سرش بیدارم چون خواب بود استا با تاخیر دادم تبش 37.5 بود یکم دستمال خیس گذاشتم شد 37 تازه دراز کشیدم نا ندارم دوباره چک کنم بالا نره

دختر منم سر شب تب کرد بی‌حال شد سریع بردم دکتر سرم و آمپول زد الانم رو سرش بیدارم ما جایی نرفتیم اصل ...

میخام الان ببرمش بیمارستان ولی با ترس و لرز میرم چاره اییم ندارم تبش پایین نمیاد

میخام الان ببرمش بیمارستان ولی با ترس و لرز میرم چاره اییم ندارم تبش پایین نمیاد

ببر انشاءالله طوری نیست شهر ما شانس این متخصص پنج شنبه ها مطبش بازه وگرنه گرفتار میشدم منم باید می بردم بیمارستان

2706