2737
2734

من دلم میخواد به دنیای درونم برگردم یعنی یه شخصیت آروم و قوی و متین که بیخیال آدمای دنیاست بشم. میخوام برم دنبال آرامش ولی نه اینکه بیخیال پیشرفتای کاری بشم البته.

اما نمیدونم چجوری شروع کنم؟

چجوری خودم باشم؟ چجوری مغرور و عزت مند و سرفراز و عمیق باشم؟

اونجوری از خود واقعیم لذت بیشتری میبرم

راهکارای خودم: عبادت و خلوت با خدا، تمرکز کردن روی زیبایی های طبیعت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند شب پیشم بهت گفتم.سعی کن بیشتر با خودت خلوت کنی،خودتو کشف کنی،یاد بگیری چطور خودتو خوشحال کنی،برنامه ریزی هایی داشته باشی واسه رشد شخصیتت،مثلا خوندن کتاب،فیلم خوب دیدن،یادگیری چیز جدید 

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

چند سالته اسی؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738

چندتا کتاب فلسفه تجربه و رفتارشناسی بخونید...مثل ملت عشق..بیشعوری...خودت باش دختر...قوی باش دختر....کفش باز

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  

عزززم تو باید ب خودشناسی برسی ما ادما بیشترمون خودشانسی از خودمون نداریم اگه میخوای ب این نتیجه برسی هر روز تو یه دفتر از احساساتی که داشتی و حتی ب چیزایی ک فکر کردی ی چیز خلاصه بنویس حتی اگه اون فکره  بد بود شخصیتتو که بشناسی متوجه میشی چیکار باید بکنی

حامی حیوانات 💚 عاشق همسر و زندگیم ❤  مامان دوتا پیشی خوشکل

نماز سر وقت و رازو نیاز  و عبادت و خلوت با خالق انقدر بستر برو برای رشد شخصیتی فراهم میکنه ک هر چه بگم کمه 

نوشتن ، به نظرم هر شب گزارشی از هر آنچه انجام دادی تهیه کن 

من خودم چند تا دفتر دارم و هر کدوم برای یه کار و موضوع به خصوصه 

یکی برای ثبت وقایع روز 

یکی برای شکر گزاری 

یکی برای درسی که طی اتفاقی در برهه های مختلف با اتفاقات مختلف اگه بگیرم اونجا ثبتش میکنم 

وچند دفتر دیگه 

نوشتن معجزه میکنه برای اصلاح باورها 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
من این کارا رو میکنم ولی هنوز کاملا اون چیزی که میخوام نشدم

خب زمان میبره، تا اثر بذاره 

تا واقعا از ته دلت ارامش پیدا کنی،میدونی فکر میکنم واسه خاطره اینه اینکارا رو انجام میدی که بهش برسی،و چون مدام به اون رسیدنه فکر میکنی دیر تر جواب میده،چون تمرکز ندار یرو مسیرت،ولی وقتی کلا از دل و جونت مایه بذاری تو این هدفت،اونوقته که اثرشو میبینی و غرقش این مکاشفات میشی

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2706