2733
2734
عنوان

دختری ک ۶سال عقد هست

450 بازدید | 42 پست

ما یه فامیل داریم حدود ۷.۶ ساله ک عقد هستن 

و معلوم نیست تا چند سال دیگه عروسی کنن

شوهرم امروز گفت عروسی نکردن ؟و مردم حرف در میارن و....

گفتم وا برا چی حرف در بیارن اخه

خب عقد هستن و زن و شوهر

چ حرفی مردم در میارن 

بعدم اینا کاری ب کسی ندارن .دارن زندگیشونو میکنن و دوس دارن زیاد عقد بمونن

شوهرم گفت برو تاپیک بزن از نی نی سایتیا بپرس چرا حرف در میارن 😶😐

یعنی واقعا اخه چ حرفی میتونن بزنن مردم 

چ اشکالی داره ک زیاد عقد موندن

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

وای خدایی سخته این همه سال عقد

"گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود" از عمق وجودم حسش کردم این جمله رو 🥺 تو غیرممکن ترین حالت زندگیم به عشقم رسیدم بعد از ۷ سال 😍 امیدوارم همه این حس قشنگو تجربه کنن👰👫 میشه واسمون دعا کنی زودتر بریم تو خونه ی عشقمون؟🤗💒😍ممنونم ازت💚 امیدوارم به هرچی میخوای برسی دوست قشنگم😍💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووه من ۴ ماهه عقدممم زجر میکشممم

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2731

معمولا میگن حتما مشکلی هست که نمیرم سر زندگیشون

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2738

وا تو فرهنگ ما که این مدلی نیست بشینیم واسه طولانی بودن عقد مردم حرف درآریم

به ما چه واقعا

فوقش یکی دو نفر تو فامیل پیدا شن که از رو دلسوزی نصیحت کنن عقدتون طولانی شده مشکلی پیش نیومده و این حرفا

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2706