1874
2035

بعدش يكيشون باردار باشه بارداريشم هاي ريسك و سخت باشه استراحت مطلق باشه و تنها باشه و اون يكي خواهر عروسيش باشه، روز مراسمشو دقيقا انداخته باشه روز زايمان خواهرش، البته نه به عمد و بعدش تغييرش نده، شما جاي مامان اين دو تا خواهر باشيد پيش كدومشون ميريد؟ كلا چكار ميكنيد تو همچين شرايطي؟ 

پیش اونیکه عروسیشه

📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿📿

پیش اونی که زایمان داره🤐☹

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.

میرم‌پیش خواهرم میخواد زایمان کنه بعد من ولش کنم 

پ ن :  خواهر ندارم 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔
2032

روز عروسی رو میرم پیش اونیکی ازدواج کرده بعد برمیگردم کنار اونیکه زایمان کرده مراقبش باشم

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
1718