2737
2734
عنوان

تعویق کنکورمحال است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 85 پست
بیخیال فقط بخونید

دقیقا رفتن دنبال این مسائل نابود کردن وقتتونه

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من از منبع موثق شنیدم مهر۱۴۰۰واکسن بین مردم توزیع میشه

والا خدا میدونه کلی تاریخ گفتن هی نیومد

ولی گفتن برا انتخابات میاد یعنی همون خرداد

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃
ارع بابا اصلا امکان تعویق ۰

همون پارسال هم اشتباه کردن

باز خوب شد که بیشتر تعویق نیفتاد

الان ورودیا جدید ترماشون بهم ریخته

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731
حالا چ اصراری داری به بقیه اثبات کنی😐 خودت بخون بیخیال بقیه

گلم من پارسال کنکور دادم قبولم شدم ازم زیاد میپرسن تعویق هست یانه گفتم بگم ک نیست 

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋

آخه من شنیدم مثلا کنکور ارشد و اینا ک امسال بود دوباره به تعویق افتاد 

بعد اینکه مثلا المپیاد که شرکت میکردیم قبلش یه اتفاقی میافتاد که یه قشری عزادار یا مدتی محروم میشدن از آرامش حالا تحت هر اتفاقی 

یه مدتی آزمونو به احترام اونا با تاخیر برگزار میکردن 

⁩⁩
والا گمون کنم تعویق بندازن بازم با این شرایط افتضاح...پارسال ک ناجور تقلب شده بود خیلی ناجور

تعویق ندن سنگین ترن پارسال که گفتن تعویقه ولی فرداش زدن زیرش.بعدم بااین جهشای کرونا معلوم نیست ماه‌های دیگه وضعیت بهتره یا نه

2738
حتی ۱٪هم امکان ندارع امید نبند

من که کنکورم اردیبهشته عزیزم دیگ تموم شد خوندنم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
همچین میگی نمیدونستن  حالا انگار ک میدونن وصع ما چ فرقی کرد امار رسید ب ۲۰ هزار

گلم ازم سوال زیاد میشد بچه هایی ک دیر شروع کردن ذهنشون میره سمت تعویق گفتم تایپیک بزنم همشون ببینن

اگه حتی یه درصد هم خرداد واکسن بیاد تا بخوان همه رو واکسینه کنن چندین ماه طول می کشه

بله اینم هست اما تعویق کنکور واقعا ضرره

اتفاقا خداکنه به تعویق نیوفته به نفع همست 

و گرنه میشه مثل قضیه پارسال که اینقدر هی به تعویق انداختن که اخر سوالا لو رفت حق خیلیا ضایع شد

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃
آخه من شنیدم مثلا کنکور ارشد و اینا ک امسال بود دوباره به تعویق افتاد  بعد اینکه مثلا المپیاد ...

سراسری فرق داره جمعیتش زیاده 

گلم ازم سوال زیاد میشد بچه هایی ک دیر شروع کردن ذهنشون میره سمت تعویق گفتم تایپیک بزنم همشون ببینن

اهااا کلا گفتم عزیزم اخه خودمم الان کرونا دارم اسم کرونا ک میاد عصبی میشم😂 اخه خیلی رعایت میکردم

خبرش قطعیه ک خرداد میاد؟

والا خیلی از این خبرا اعلام کردن

اما به احتمال خیلی بالا چونکه انتخاباته

2706