1874
2035
عنوان

معدل خیلی تو کنکور مهمه ایا؟

49 بازدید | 8 پست

امسال که هیچی وقت زیاد نیست ولی واسه کنکور سال اینده قصد دارم بخونم ولی معدلم زیاد خوب نیست لازمه حتما برم ترمیم معدل؟؟

کاربری دوممه🤪💗میشه واسه خوب شدن حال دلم و رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید .مرسی

بی تاثیر

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

خیر عزیزم تاثیری نداره..همش حرفه

می گویند..«مرغ آمین فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»امیدوارم مرغ آمین همیشه در آسمان آرزوهایتان در حال پرواز باشد❤آرزو میکنم لبخندی به پاکی و زیبایی و آرامشِ لبخندِ نوزادی در خواب، بر لبانتان بنشیند🌿خدایا بابت ۱۸سال عمری که به من دادی شکرگزارتم❤                                               🌼با کمال احترام،درخواست دوستی نمیپذیرم🌼
2032
یعنی بیخیال ترمیم معدل شم

اره اصلا به این چیزا فکر نکن فقط میترسونن ادمو که معدل تاثیر داره در صورتی که اینطوری نیست

فقط تمرکزتو بزار رو کنکورت رتبت خوب بشه به معدل کاری ندارن

نمیدونم کی هستی که داری اینو‌میخونی؛ ولی هر کی که هستی برات آرزوی لبخند میکنم :)💕🦋🍃
جدی پس دیگ نرم ترمیم معدل

بله👍🏻

تا اونجایی که اطلاع دارم، اون چند درصد تاثیر معدل که میگن، واسه زمانی هست که رتبه خیلییی دیگه بد باشه، اون وقت معدل تاثیر مثبت میذاره، اونم نه خیلی..

یعنی کلا هرجور حساب کنید خیری ازش نمیرسه، بیخیالش

می گویند..«مرغ آمین فرشته‌ای است که در آسمان پرواز می‌کند و مدام آمین می‌گوید و اگر دعایی به آمین او اصابت کند مستجاب می‌شود.»امیدوارم مرغ آمین همیشه در آسمان آرزوهایتان در حال پرواز باشد❤آرزو میکنم لبخندی به پاکی و زیبایی و آرامشِ لبخندِ نوزادی در خواب، بر لبانتان بنشیند🌿خدایا بابت ۱۸سال عمری که به من دادی شکرگزارتم❤                                               🌼با کمال احترام،درخواست دوستی نمیپذیرم🌼