1874
2019
عنوان

بیاین میخوام عکسمو بذارم

247 بازدید | 21 پست

بچه ها عکسمو میذارم الان

نیاز ب حمایت هاتون دارم 

تازه لوازم آرایشی آوردم برای فروش

لطفا ازم حمایت کنین ❤

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

خب

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2033
چشم 

زهرا؟

🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶🏻‍♂️📿📿📿📿😭من بی خیال خواب   تو بی خیال بخواب   صدات اوج آرامشه😍😋😃 آقامین دلی جیرانیم😂😍آیاق قابیمین باغی آچیلان زامان    آرخامی چئویرمگه دیوار آختاررام    دوروب منه اینسانلارا گوونمکدن دانیشما     🙃               💔  لعنت اولسون دوردوغوموز یردع ایچیمیزه توشن سیخینتیا      آلاه قادالم آز یارات کیفیتدی یارات 😂😅      خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.                     خاک اینجا بوی سیل مکرر میدهد...                                         بلاخره یه روز همه چی درست میشه   درستم نشد تموم که میشه😉.
خط چشمتوزیادجالب نکشیدی

چشمام گرد هست 

از رو ب رو چشمامو کشیده تر نشون میده 

البته طبیعی 

زیاد پیدا نیس

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
عکست چه ربطی به فروش لوازم‌آرایشی ک تازه آوردی داره؟؟؟؟؟🤔🤔🤔

گفتم تبلیغ هم کنم خخخخ

1718