2410
2553

شبی که رتبه های کنکور اعلام کردن 😭😍

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید نداشتم که فکر میکنم بهش که کی بوده

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2456

الان متاهلا میگن شبی که اولین بار ... بله بله 😐😂

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2714

من فک کنم سختترین مرحله زندگیم این بود ک همه اش فک میکردم جنین تو شکمم انگشتاش بیشتر از ۱۰ تاس!!!! نمیدونم چرا فوبیای اینو داشتم       بچه مو ک بدنیا اوردم با همون حال نزار بعد از بیهوشی از پرستار پرسیدم اونم گفت ندیده،رفت دید و اومد گفت ده تا انگشت تو دستها وده تا انگشت تو پاها ،،کشیده وزیبا ،،،اون عظیمترین و زیباترین لحظه زندگیم بود 

چی بگم والا. خدا حفظ کنه کوچولوتونو  من ولی فکر نکنم بچه دار شم هیچوقت.

چرا؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706