1874
2019

شبی که رتبه های کنکور اعلام کردن 😭😍

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

الان متاهلا میگن شبی که اولین بار ... بله بله 😐😂

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

من فک کنم سختترین مرحله زندگیم این بود ک همه اش فک میکردم جنین تو شکمم انگشتاش بیشتر از ۱۰ تاس!!!! نمیدونم چرا فوبیای اینو داشتم       بچه مو ک بدنیا اوردم با همون حال نزار بعد از بیهوشی از پرستار پرسیدم اونم گفت ندیده،رفت دید و اومد گفت ده تا انگشت تو دستها وده تا انگشت تو پاها ،،کشیده وزیبا ،،،اون عظیمترین و زیباترین لحظه زندگیم بود 

به دنیااوندن بچه ام

حس خاصی بود برام

ای روزگار لعنتی تلخِ بهت هر چی بگم                      چه دنیای عجیبی زندگی میکنیم گاهی خودشو شبیه یه عروس زیبا نشون میده و گاهی یه چهره منفور و کریه    تا میخوایم به یکی از این چهره ها عادت کنیم روی دیگه اشو نشون میده                                           من خسته ام از این دنیا که هر بار چهره اشو عوض میکنه ولی میجنگم باید بجنگم خدایا کمکم کن بدون کمکت توان جنگیدن ندارم خدایا هرجا کم آوردم نذار بشینم از ناتوانی،به امید و مهربانیت سرپام
چی بگم والا. خدا حفظ کنه کوچولوتونو  من ولی فکر نکنم بچه دار شم هیچوقت.

چرا؟

ای روزگار لعنتی تلخِ بهت هر چی بگم                      چه دنیای عجیبی زندگی میکنیم گاهی خودشو شبیه یه عروس زیبا نشون میده و گاهی یه چهره منفور و کریه    تا میخوایم به یکی از این چهره ها عادت کنیم روی دیگه اشو نشون میده                                           من خسته ام از این دنیا که هر بار چهره اشو عوض میکنه ولی میجنگم باید بجنگم خدایا کمکم کن بدون کمکت توان جنگیدن ندارم خدایا هرجا کم آوردم نذار بشینم از ناتوانی،به امید و مهربانیت سرپام

اخه من مخالف دیوانه وار بچه دار شدن بودم ،،،؛بزور و جبر مامانم و شوهرم بچه اوردم     همه اش فک میکردم نکنه خدا تنبیهم کنه و بهم بچه با انگشتای بیشتر بده ،،،هرچی همه میگفتن این موضوع اصن مهم نیس و حتی اگه هم باشه با عمل خوب میشه واقعن داشتم دیوونه میشدم ازترس،،،و چ لحظه خوبی بود ک ی جوجه زشت و سیاه وکم وزن ولی سالم گذاشتن تو بغلم وپرستاره خندید گفت بشمر انگشتاشوو‌تحویل بگیر 😂😂

1718