1874
2019

نمیدونم بذار امتحان کنم ببینم تا چه حد چلونده میشن🤐😂

اولین جرعه از لیوان علم باعث می شود شما یک آتئیست شوید، اما در ته لیوان خدا منتظر شماست❤ (ورنر هایزنبرگ)
2032

موش خیلی کوچیکه.    خونه ما طبقه سوم وسط شهر بود.  موش اومده بود.   زیر موکت هم رفته بود 

امضام در مورد  ولیجه است هرهفته بخونید      ولیجه کسی است که ذره ذره در قلب انسان نفوذ میکنه و فکر و دل انسان را مورد نفوذ قرار میده یعنی انسان رو «ولوج» میکنه و انسان،تماما در معرفت،تابع چشم و گوش بسته او میشه.حالا هرکسی میتونه باشه پدر ،مادر ،دوست ،مرجع ،شخصیت سیاسی. بقیه هفته بعد  

اره رد میشه من در کشوی پاتختیم بسته بود بعد این موش رفته بود داخل گیر کرده بود😐

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید
شما تصور کن گربه که چند برابر موشه من دیدم از زیر درب حیاط رد بشه که اصن فکرشم نمیکردم

گربش فیتنس کار بوده گویا  

چای و بوی هل و لیمو در باد💛🌻                             عضو اکیپ علمی تخیلی♡                                                                                                                                                                                         وقتی جواب بی ادبیتونو نمیدم نشون دهنده این نیست که جوابی برای حرفتون ندارم بر عکس فقط انقدر سطحتونو پایین دیدم که ترجیح دادم با دعا براتون از هدر رفتن وقتم جلوگیری کنم😉                                                                                                        

یه موش شیطون جدیدا پیدا شده از توی فاضلاب دستشویی میاد بالا خراب کاری میکنه دوباره برمیگرده توی فاضلاب

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید
وقتی هم رد شد یه خمیازه کشید و رفت منم دهنم باز مونده بود😂

مثل اینکه عادت داشت کلا به این کارای انعطافیش  

چای و بوی هل و لیمو در باد💛🌻                             عضو اکیپ علمی تخیلی♡                                                                                                                                                                                         وقتی جواب بی ادبیتونو نمیدم نشون دهنده این نیست که جوابی برای حرفتون ندارم بر عکس فقط انقدر سطحتونو پایین دیدم که ترجیح دادم با دعا براتون از هدر رفتن وقتم جلوگیری کنم😉