2410
2553

ن چیز اشتباهی نداشت

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر همین بحثی پیش اومد ک تا صبح هق هق زدم باورت میشه

وا چرا اخه حرف اشتباهی نزدی  

خانوادت مذهبین؟

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2456
ن نیستن  فکر میکنن من میگم میخام رقاص بشم و از نظرشون بده  البته با رقص هم مشکلی ندارم

ای بابا منم متاسفانه میبینم بعضی خانواده ها کلاس رقص و زیاد جدی نمیگیرن و حکم یک چیز مضحک و براشون داره

بنظرم بزار اوضاع اروم تر بشه بعد سعی کن مادرت و متقاعد کنی

ای بابا منم متاسفانه میبینم بعضی خانواده ها کلاس رقص و زیاد جدی نمیگیرن و حکم یک چیز مضحک و براشون د ...

مادرم زیاد مشکلی نداره 

خانواده بابام و خود بابام 

من نمیفهمم من بخوام یه کاره بشم به خانواده بابام چ ربطی داره 

حتی اگر من بخام فاحشه بشم به اونا ربطی نداره 

البته از این متنفرم

مادرم زیاد مشکلی نداره  خانواده بابام و خود بابام  من نمیفهمم من بخوام یه کاره بشم به خا ...

به مادرت بگو پدرتو متقاعد کنه و برو کلاس 

تا وقتی مادر پدر هستن به خانواده پدر چیزی مربوط نمیشه

2714
به مادرت بگو پدرتو متقاعد کنه و برو کلاس  تا وقتی مادر پدر هستن به خانواده پدر چیزی مربوط نمیش ...

مامانم بهش گفت بابام گفت نه منم دیگه قیدشو زدم توی خونه تمرین رقص میکنم

مامانم بهش گفت بابام گفت نه منم دیگه قیدشو زدم توی خونه تمرین رقص میکنم

ای بابا باشه