1874
2019

اوفففف تویی کع

به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند»  No мαттer нow ғαr yoυ αre αlwαyѕ ιɴ мy тнoυɢнтs !😌💜  🔴شهر از دور قشنگه ،آدماش از دور تر🔴  زندگی من این طوریع ک مثل روانشناسا حرف میزنم مثل روانیا عمل میکنم💚😐  بی تفاوت باش. به جهنم :) مگه دریا مرد از بی بارونی؟!🌊  آدم ها عجیبی هستیم . برای اشتباهاتع خودمون وکیلیم و برای اشتباهاتع دیگران قاضی😏  بعضیا ارزش ناراحتی هم ندارن باید فراموش کرد کع اصلا چنین ننگی بودع تو زندگیت😒  نه حرف عقل بزن با کسی نه لافع جنون... هر جا که خیری هس ادعایی نی🌬  نه دوست دارم نه ازت بدم میاد میانگین ک بگیری میبینی مهم نیستی برام🙃  پای یه علف هرز هر قدر هم آب بریزی واست میوه نمیارع پ دقت کن برای کی و چی وقت میزاری🌾  به هرکی نگا میکنی دارع شکایت میکنع من موندم لذت دنیا به کامه کیه....😞  میگن حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره😝    متعهد به 🌙M🌙😜

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2033

خواستگارت انگار سنش کمه

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
پسرع

اعتماد به نفست و تقویت کن

به چشم برادری خوبه 

اخه کی اون چشمارو ول می کنه گیر می ده به بینیییی؟ 😍

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک

من از وقتی اومدم سایت شاید 6000بار عکستو دیدم بابا خوبی متوسطی پسره هم خوبه بکش بیرون 

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                                  همین که هممون انسانیم کافیه .بیرون از اینجا هممون با قلب‌های سنگی و مغروریم اما اینجا  منی هستم با قلب شیشه‌ای لطفاً تمام عقدتونو نریزید اینجا من دلم نازکه .و زود می‌شکنه                                                        همیشه تو قنوت نمازم از خدا میخام امتحان الهی آسونی بگیره ازم 😉شما هم بخواهید ازش 🙂     اگه میشه یه صلوات برا خوشبختی من و خودت بفرست
1718