2726
عنوان

کسی هست واقعا حس ششم داشته باشه ؟سوال خیلی مهم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی چی زیاد بهش گفتم حوصله نداره یکم دوزاریم کجه😁

غالبا تو کلاس زیاد از استاد سوال بپرسی یا اعصاب نداشته باشه موقع نمره دادن و کاری داشتن  و هر چیزی میزاره اخرین نفر جوابت و میده  هی پیش خودش میگه اینو فعلا وقت هست 😁

من حس ششمی نیستم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

یاد مادربزرگ می افتم این تاپیکهای حس ششم و میبینم 

مثلا شک داشت در مورد یه کاری میگفت تلویزیون و روشن کنید بعد اولین حرفی که زده میشد بنده خدا میگفت همین درسته 😁

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اوه مای گاااد🤣👏

خوب بود😁

بیماریت چطور؟

یاد مادربزرگ می افتم این تاپیکهای حس ششم و میبینم  مثلا شک داشت در مورد یه کاری میگفت تلویزیون ...

😂😂😂😂

آره به خدا 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
2706