1874
2035

بله؟

{میخوای بهم بگو متنفرم ازت یا حرف های امثال این}{فقط داری وقتت رو هدر میدی}{ولی ممنون که به غرورم اضافه میکنی🤞🏻🥀}{میدونی فرق خار با بنفشه چیه؟}{خار تا وقتی که بهش محبت نکنی سودی برات نداره ولی بنفشه میتونه همونقدر بدون آب و مراقبت از خورشید نیاز هاش رو بگیره و برات زیبا و مفید باشه}{منم همون خار هستم پس پرورشم بده ولی به موقعش اشتباهی ازت سر زد تیغم رو داخل بدنت فرو میکنم}

قابل نداشت

تو شادیا جبران کن😁

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2033

خواهش می کنم 

وظیفه بود... 

مثلا من نی نی یارم 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک

من امروز کشف کردم چقدر تو سایت عقده ای و عقب افتاده هست 😊 با احترام به همه دوستان عاقلم

خداسلام... خدا انقدر یسریامون خسته ایم از گفتن حاجتمون دیگ نمیگیم... خودت میدونی دیگ حاجت روامون کن 🌹💖💖💖 من همدم نمیخوام، ی همدست میخوام واسه گندکاریام (الحمدلله زیاد دارم) 😬😬
من امروز کشف کردم چقدر تو سایت عقده ای و عقب افتاده هست 😊 با احترام به همه دوستان عاقلم

من جز کدوم دستم؟ 😶

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک
اینو نترکونین همونی که ترکوندین بسه

آقا کیان بودی شما😐😐😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😥پس فردا می‌خوام برم مدرسه،دنبالش،همکلاسیاش میگن:اوووووف چه مامان جیگری.............بچه ام اعصابش خورد میشه خو😌
من جز کدوم دستم؟ 😶

عزیزم تو جز عاقلایی. از بحثایی ک داشتیم میگم😍

خداسلام... خدا انقدر یسریامون خسته ایم از گفتن حاجتمون دیگ نمیگیم... خودت میدونی دیگ حاجت روامون کن 🌹💖💖💖 من همدم نمیخوام، ی همدست میخوام واسه گندکاریام (الحمدلله زیاد دارم) 😬😬
من جز کدوم دستم؟ 😶

نصف شب بعیده آدم عاقل بیدار باشه🤪

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری

چراآخه این گوشی دوستمه 

من باگوشی شوهرم اومده بودم نینیسایت شما هم ترکوندینش دلم میخواد گربه کنم ولی ولش  

عزیزم تو جز عاقلایی. از بحثایی ک داشتیم میگم😍

ممنون 

من اصلا یادم نمیاد شمارو

همینطوری واسه فان پرسیدم 😁❤️

1718