2726
عنوان

بارداری وبتا

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 22 پست
به دکترم گفتم قرار شده این ماه خراش آندومتر بده و هیستروسکوپی ولی پی آر پی رو قبول نکرد حتما امکانات ...

خراش آندومتر بدی که چه بهتر. اونم خیلی موثره 

بله اسم پروفایلم دقیقا از روی همون آهنگه❤ داستان جذابی داشتن اون دو تا

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خراش آندومتر بدی که چه بهتر. اونم خیلی موثره  بله اسم پروفایلم دقیقا از روی همون آهنگه❤ داستان ...

پس خدا کنه بشه قبل عید انتقال دادم برای بار اول خیلی امیدوار بودم حتی اسم هم انتخاب کرده بودم تو همون چند روز که هم مادر بودم و هم نبودم ولی نشد متاسفانه خیلی امیدان ناامید شد خدا کنه این بار بشه مرسی عزیزم ، اون دو تا زن و شوهر بودن یادمه اسم خانمه رومینا بود انگار موهای مشکی بلند داشت آهنگ های قدیمی یه حال و هوای دیگه داشتن 

2728
پس خدا کنه بشه قبل عید انتقال دادم برای بار اول خیلی امیدوار بودم حتی اسم هم انتخاب کرده بودم تو همو ...

منم خراش دادم. خانومایی که توی کلینیک بودن میگفتن اکثر اونایی که خراش میدن مثبت میشن... انشالله برای شما هم همینطوری باشه. 

در مورد این آهنگه یادمه میگفتن این خانوم و آقا بعد از این آهنگ عاشق شدن و باهم ازدواج کردن، چند سال بعد دخترشون رو گروگان میگیرن و هیچ موقع مثل اینکه پیدا نمیشه دیگه و از هم جدا میشن.. دوباره بعد از حدود ۲۰ سال آشتی میکنن و این آهنگ رو بازخوانی میکنن

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
منم خراش دادم. خانومایی که توی کلینیک بودن میگفتن اکثر اونایی که خراش میدن مثبت میشن... انشالله برای ...

چه جالب نمی‌دونستم تا حالا همچین چیزی راجبشون نشنیده بودم امشب میرم گوگل میکنم ، شما باردار شدید بعد از خراش آندو ؟میشه اسم کلینیک اون رو بپرسم من خودم کلینیک امین میرم

چه جالب نمی‌دونستم تا حالا همچین چیزی راجبشون نشنیده بودم امشب میرم گوگل میکنم ، شما باردار شدید بعد ...

بله بار اول خراش دادم مثبت شد اما بتا افت کرد دکترم گفت مشکل خود جنین بوده با اینکه گرید A هم بود🤷🏻‍♀️ 

دفعه دوم prp کردم گه بنظرم هنوز اثر خراش هم مونده بود، مثبت شد و موند خدا رو شکر

کلینیک ابن سینا خیابون شریعتی... دکترم هم مطب ژاله ذوالقدر میرفتم