2726
عنوان

بارداری وبتا

98 بازدید | 22 پست

سلام لطفاهرکی اطلاعات داره جواب بده.دوماه پیش بارداری پوچ داشتم عددبتام بعدازیک روز ازپریودی کمتراز۵۰بودبعدشد ۱ وخونریزی کردم .اینماه ۵روز بعدپریود۵۹۶بود یعنی ممکنه مثل دفعه قبل نشه؟۱۴روزازوقتم گذشته سینه هام دردداره بانبض زیرشکم

حامله ای 

الهم العجل لولیک الفرج                                  خداروشکر من دوباره مادر شدم خداروهزاران مرتبه شکر که مادر دوتا گل پسرم                                               آقا محمدامین واقا محمدصدرا عشق های من دوستون دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارکه عدد بتات خیلی خوبه اصلا به بارداری پوچ یا مشکوک نمیخوره خدا برات نگهش داره دعا کن منم باردار ...

قبل انتقال حتما prp بکن

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
قبل انتقال حتما prp بکن

به دکترم گفتم قرار شده این ماه خراش آندومتر بده و هیستروسکوپی ولی پی آر پی رو قبول نکرد حتما امکاناتش رو ندارند ، چه اسم آیدین باحاله مادام فلیچیتا یادمه دو تا خواننده قدیمی بودند یه آهنگ داشتن به اسم فلیچیتا اونموقع ها مادرم می‌گفت یعنی خوشبختی یا خوشحالی به همچین چیزی به ایتالیایی 

2706