2703
2553

سلام خدمت اعضای محترم نی نی سایت بنده آقا هستم و خانمم بارداره از آنجایی که ما به تازگی تجربه ریداکت داریم و برای انجام آن هیچ کس نبود اطلاعات مناسب بهمون بده و استرس و سرگردانی زیادی رو تحمل کردیم قصد دارم اطلاعاتی رو در این زمینه بهتون بدم بلکه راهنمایی باشد برای دیگران و ثوابی هم نصیب ما شده باشد خانمم به خاطر بارداری و شرایط روحی که دارد امکان تاپیک زدن نداشت ولی الان که می نویسم کنارمه، چند ماه پیش خدا به ما ۴ قلو عنایت کرد ولی پزشک گفت به حاطر ریسک بالا و خطرات ۴ قلویی باید دوتا کم بشن که اصطلاحا ریداکت جنین میگن بهش از اونجایی که کمتر کسی همچون حالتی براش پیش میاد و یا هم مخفیانه ریداکت میکنن هیچ کس در شهر ما نبود که ما رو راهنمایی کنه لذا با هر سختی بود تونستم از دکتر حمیرا وفایی مستقر در طبقه نهم بیمارستان mri شیراز وقت بگیرم ایشان تنها دکتری هست که در استان فارس کار ریداکت رو انجام میدن اول اینکه کلینیک ایشان هیچ تلفنی نداره فقط یک شماره واتساپ هست که واتساپی نوبت میدن  واقعا در کارشون خبره بودند هزینه سونو ۴ قلو که قبل ریداکت همونجا انجام میدن ۲ میلیون و صد و پنجاه هزار تومن شد و هزینه خود ریداکت هم نزدیک ۹۰۰ تومن اصل کار ریداکت ۵ دیقه تا ۱۵ دیقه طول میکشه بدون بی حسی با کمک سونو با آمپول مایعی به قلب جنین تزریق میکنند بهترین زمان برای این کار ۱۲ هفتگی بارداری هست خانمم استرس زیادی داشت ولی  دردش قابل تحمل بود و بعدشم خدا رو شکر با پای خودش راه رفت و دیگه اثری از درد هم نبود. قبل از ریداکت از من و خانمم رضایت نامه با اثرانگشت گرفتند که مسئولیت به عهده خودمونه چون میگفتن ۲۰ درصدی خطر واسه بقیه جنین ها هست ولی در ۹۹ درصد موارد مشکلی پیش نمیاد مخصوصا در چندقلویی ماهمسان که کیسه ها جداست. بنابراین اگر ناچار به ریداکت شدید با خیال راحت  انجام بدید ما خدا رو شکر فردای همان روز با ماشین شخصی برگشتیم شهر خودمون که ۵ ساعتی با شیراز فاصله ست نکته مهم برای این کار تجربه و مهارت پزشک هست که دکتر وفایی عالی ست و از اساتید خبره دانشگاه علوم پزشکی شیراز هست ایشون فوق تخصص بارداری های پرخطر هست و به هیچ عنوان مریض عادی پذیرش نمیکنند و موارد پرخطر و چندقلویی رو میبینند از نظر تغذیه بعد از ریداکت هم توصیه خاصی به ما نکرد ولی اگر مواد پروتیینی مثل گوشت و کباب بیشتر مصرف بشه مناسبتره و کمی استراحت معمولی امیدوارم این مطلب به درد کسانی که در شرایط ریداکت قرار دارند و از  نداشتن اطلاعات سردرگم هستند بخوره چون ما واقعا در بد شرایطی بودیم و درک می کنم. 

شماره واتساپ پذیرش کلینیک بارداری های پرخطر دکتر وفایی هم  ۰۹۰۲۳۴۳۰۲۱۰

*٢٠درصد+٩٩درصد=١١٩درصد😑😑😑

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کی این وقت شب میاد تبلیغ دکترها می کنه 

من حقیقتا ایشان رو ندیدم چون اجازه ندادند برم داخل اگر میبینید از ایشون چیزی نوشتم چون کار ریداکت خیلی خیلی حساسه و تمام دغدغه و استرس ما این بود و اینکه دکتر باتجربه و حاذق باشه خیلی مهمه خواستم به عنوان کسی که رفته پیش ایشون تجربمون رو بگم من چند روزه قصد داشتم تاپیک بزنم ولی بلد نبودم تااینکه امشب راهنما رو خوندم اون شماره ای که نوشتم هم چون من ۴ روز تمام بهش زنگ زدم میدیدم بوق نمیخوره تااینکه یکی از دوستای ساکن شبرازم رو گفتم حضوری رفت اونجا بهش گفتن این شماره فقط برای واتساپ فعاله و بس

اول از خدا میخوام کسی کارش به اینجور جاها نکشه که بخواد جنین زنده داخل شکمش رو دستی دستی بخوان از بین ببرند دوم هم از خدا میخوام اگر کسی ناچار شد انجام بده به سلامتی و کمترین استرس انجام بده

*٢٠درصد+٩٩درصد=١١٩درصد😑😑😑

😐😐😐 

واقعا نفهمیدید؟؟؟ 

منظورشون این بود که این کاری که انجام دادن همسرشون از نظر عِلمی ۲۰ درصد احتمال داره که به بقیه ی جنین ها اسیب برسه اما در عَمل و تجربه ای تا کنون اون دکتر داشتن ۹۹ درصد اتفاقی نیافته. 

دو تا موضوع جداست! هر کدوم جدا جدا از ۱۰۰ درصد حساب میشه!!!!

اول یکم فکر کنید بعد تایپ کنید و ایراد بگیرید... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
😐😐😐  واقعا نفهمیدید؟؟؟  منظورشون این بود که این کاری که انجام دادن همسرشون از نظر عِل ...

باشه شماببخشید

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️
2714

اینکه اومدم تاپیک زدم به خاطر این بود که من بخشی از اطلاعات رو قبل از ریداکت به طور اتفاقی از این سایت گرفتم ولی اکثرا اطلاعات ناقص بود و راجب هزینه ها چیزی ننوشته بودن یا افراد بعد ریداکت دیگه نیومده بودن نتیجه و تجربه شون رو درست برای بقیه که مناظر بودن بگن ولی تجربه ما مربوط به کمتر از یک ماه پیش هست اواخر سال ۹۹

اینکه اومدم تاپیک زدم به خاطر این بود که من بخشی از اطلاعات رو قبل از ریداکت به طور اتفاقی از این سا ...

سلام 

امیدوارم بچه‌هاتون به سلامت به دنبا اومده باشن. 

منم تو شرایط ریداکت هستم و خیلی استرس دارم. میخواستم بپرسم بعد ریداکت خونریزی اتفاق میوفته؟ 

شما بعد از غربالگری جنین‌ها رو حذف کردید؟ 

من تهرانم، تو تهران دکتر خوب نمیشناسید؟؟؟

ناهمسان یا همسان؟؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
سلام  امیدوارم بچه‌هاتون به سلامت به دنبا اومده باشن.  منم تو شرایط ریداکت هستم و خیلی ا ...

سلام  نه هیچ خونریزی نبود جای نگرانی نداره تهران نه متاسفانه معمولا کلینیک و بیمارستان های خصوصی همچون کاری می کنند

2706