1874
2019

من همین عکسو از بچگی دارم تو گوشی 

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

باش

کم پیش میاد توشون چیزی ببینم              ilunga            Будь твоей головой.                                       هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم .                   این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسع سیه من و شش ماه بعد،یکسال بعد،کع با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم ،زخم خوردع ام          دروغ چرا ،من ب اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم   . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

نباش 🙃

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2032

💕هر کس خدا ترس و پرهیزکار شود خدا راه بیرون شدن (از عهده گناهان و بلا و حوادث سخت عالم) را بر او می‌گشاید.او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد، و کسی که بر خدا توکل کند، خدا برایش کافی است، [و] خدا فرمان و خواسته اش را [به هر کس که بخواهد] می رساند؛ یقیناً برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است.💕

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد...جوانه شد..シ رستوران و کافه که همه باهات میان یکی رو داشته باشید که باهم روی جدول بنشینید،قدم بزنید،رو پل هوایی بدویید،قهقهه بزنید،باهم یه چیزی رو سوژه کنید،و از همه مهم تر پیشش،خود واقعیتون باشید💛  رحمت به کسی که بعد هر ناله ما..اندازه صد کتاب توضیح نخواست..مرد من چقدر خوبه که تورو دارمت😌 مامان یه پسرکوچولو😍 
عکس الانتون رو هم بذارید مقایسه کنیم

تنها کسی که عکس الانم و گذاشتم 😁

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک
خخخ اینم من

زیبایی عزیزم 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک