2733
2734

کات کردم بابا 

چرا کنار بیام

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من اونم بخاطر ابنکه مامانمو اذیت کردن . ولی بیشتر اونا ازمن میترسن و چشم میزنن تا من از اونا . چون اخلاقم براشون تند ورکه . واگه پاش برسه محلشون نمیزارم و خیلی ریلکس با کله فامیلاشون میگردمو دور همی برپا میکنم مثل دختر دایی هاشون و دختر عمه هاشون .

از بچكي مشكل داشتيم

پدرم ولشون نميكرد!!

چه بلاها و خون دلها كه به مامان خدابيامرزم دادن..مامان ولي اينقدر. خانم بود اخترامشون ميكرد.توي خير و شرشوو نفر اول ميرفت ميگقت بزار من خوب باشم..

الانم مشكل داريم ولي  تقريبا رابطه اي نداريم تا اين حد كه مادرم فوت شد مثل غريبه ها اومدن سر مزار.نكردن بيان سياه پدرم رو دربيارن..!!

ولي حسابشون با مادرم موند ب اون دنيا هميشع ميگقت حلالشو نميكنم.مادرمو بارها زده بودن توي جواني

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من اونم بخاطر ابنکه مامانمو اذیت کردن . ولی بیشتر اونا ازمن میترسن و چشم میزنن تا من از اونا . چون ا ...

من نمیتونم اینکارو کنم بابام میگه الان نمیتونی توهین کنی ولی وقتی بزرگ تر شدی هرکارس دلت خاست بکن کی میشه بزرگ بشم خدا اصلا میزارم از ایران میرم خواننده میشم ک حتی دیگ خواستم برگردم ایران رام نده

2706