1874
2035

سلام دوستان.

من عقدم شوهرم اصلا ب حرف من گوش نمیکنه مثلا بهش میگم امشب بیا خونمون.نمیاد شاید فردا بیاد و من اگه یکم اخمو باشم ب خانوادم میگه من ک از خسه شدم از این وضعیت یا از این چیزا.یا ثلا بهش میگم فلان کارو بکن نمیکنه.چند وق پیش عروسی بود گفم عروسی نرو بیا پیش من.گفم اگه نیای پیشم قیدتو میزنم.اما باز رف عروسی .روز بعدش اومده خونمون منم اخمو بودم.ب خانوادم گفه من خسه شدم.و گفه اجازه نمیدع ک اب بخورم.در صورتی ک اصلا ب حرفم نمیکنه حرف حرف خودشه. در ضمن هم خانوادم هم خودش منو مقصر دارن .خانوادم میگن باید تحمل کنی.هزار حرف دیگه.ما 4 ماه عقدکردیم .از بهمن تازه 12 فروردین.اومده پیشم.راهش 4 ساعت بیشتر نیس.

خانوادشم منو دوس ندارن کلا با من مخالف بودن از اول. 

در کل موندم چکا کنم؟ خیلی کم اوردم خیلی.امشب بهش گفم اگه نیای خودمو میکشم میگه خدانکنه شب خوش.

توروخدا راهنماییم کنید 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

دست بردار ازین بچه بازی...زنای موفق زنایی هستن که با تدبیر و هوش حرفشون رو پیش ببرن نه با زور..خودت رو از چشم ننداز بیشتر ازین و ناراحتی هات رو بی ارزش نکن

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

راز رابطه ی سالم و صحیح حفظ فاصله هاست.باید یاد بگیری یه جاهایی فاصله ت رو بیشتر کنی و یه جاهایی کمتر...از هوشت کمک بگیر عزیزم

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

خدا بهت صبر بده بدم میاد از اینجوز مردا ، ولی توام خیلی بهش گیر نده بذار خودش بیاد پیشت بهش نگو ک اونم فکر نکنه تحفه ایه ایششش اعصاب من خورد شدا ولی سعی کن کمتر بهش احمیت بدی پروو تشه ولی جوریم نکن ک ترش و اخنو باشی فقط خیلی محلش نذار

وقت ازدواجت نیس عزیزم!!!!   خیلی خیلی خیلی بچه ای!! زندگی رو با میدون جنگ اشتباه گرفتی!! خاله ب ...

خب چکا بابد بکنم؟میگم اصلا ب حرفم نیس.تازه دروغ هم زیاد میگه میگم عروسی رفی چرا اس ندادی ک مثلا از دلم در بیاری بعد میگه انتن نداش بعد بحثمون ک عوص شد کفم با کی رفی گف با دوستام .گف اونا شانس دارن زناشون هیچی نمیگن فقط چند بار زناشون زنگ زدن.بعد گفتم تو ک میگی انتن نداش چطو خانماشون زنگ زدن.هیچی نمیگه .

احتمالا تحت تاثیر خانواده اش هستش و اینکه فکر کنم خانواده شما هم بیش از اندازه بهش رو دادن که جرات میکنه به این صراحت پیش خانواده خودت ازت انتقاد کنه به نظرم اول سعی کن با حرف و صحبت متوجهش کنی بعد برو پیش مشاور و اینا خودتم زیاد وابسته اش نشون نده ولی بی محبتی هم بهش نکن 

خوب چرااینقدربهش اصرارمیکنی بیادپیشت؟بزاراینقدردلتنگت بشه که خودش بیادنه هی خودتوکوچیک کنی

بخدا ما الان اوایل عقدمونه ولی کلا پیشم نمیاد الانم ک از محل کارش ی هفته اومده .اگه دوبار جای من بوده.همش پیش پدرو مادرشه

[QUOTE=184745833]خب چکا بابد بکنم؟میگم اصلا ب حرفم نیس.تازه دروغ هم زیاد میگه میگم عروسی رفی چرا اس ندادی ک مثلا از د ...[/QUOTE]

عزیزم     عزیزم     نرم باش    اون باید برای با تو بودن التماس کنه     زندگی با زنی ک مدام چک کنه وکنترل کنه و عاشقی نکنه طبیعیه مرد رو ب سمت دروغ ببره       بحث نکن   عاشقی کن      هروقت خواست بیاد خوشگل کن،،لذت ببر،زندگی کن،،ی غذای خوب      ی شربت خاص اون ،،،ای بابا    خودمو میکشم یعنی چی!!!

احتمالا تحت تاثیر خانواده اش هستش و اینکه فکر کنم خانواده شما هم بیش از اندازه بهش رو دادن که جرات م ...

اره خانوادن منو مقصر دارن مثلا مامانم میگه چطو من با پدرت با اینهمه عیب و ایراداش ساختم حالا تو اون چند ماهه نیومده میگهی نیومده .نیومده.خب کار داذه میکنه.هرچی من میگم اونا طرفداراون هستن.

1718