1874
2019

سلام دوستان 

هر کی گرفتاری و مشکل  داره بنویسه میزارم‌تو گروهم صلوات میفرستن دعا میکنن ی شبایی نماز شب میخونن براتون دعا  میکنن ختم صلوات و دعا خواستین بهم بگید دوست داشتین اسم امواتتونم بنویسید دوستاتونم صدا  کنید

۳ تا بیمار دارم و  یک‌گرفتاری جدید برای مریضمون پیش اومد  براش یک صلوات بفرستید التماس دعا

من نمیتونم تک تک جواب بدم لایک‌میکنم دوستان

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

دعا کنید آبروم حفظ بشه و آرامش داشته باشم تو زندگیم🙏

به حق خانم فاطمه زهرا حاجت روا بشی🤲

خانم های عزیز لطفا واسه حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید اگر این کارو کردی لایک کن تا منم برات دعا کنم اجرت با خدا🙏                                                   
2033

سلام دوستم انشالله خداوند بیماراتونو شفا بده و مشکلتونو حل بکنه.

میشه واسه سلامتی و ارامش خودم و نی نیم و سروقت دنیا اومدنش و همچنین زایمان راحت واسم دعا کنید.😢

ممنون میشم.

خدایا شکرت

برای رونق و برکت کسب و کار پدرم بگو صلوات بگن اسی

تنت سلامت

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..برا معلم شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

واسه حاجتم یه صلوات بفرستید🙏

خانم های عزیز لطفا واسه حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید اگر این کارو کردی لایک کن تا منم برات دعا کنم اجرت با خدا🙏                                                   

برای سلامتی و حاجتم دعا کن توروخدا بگو برام دعا کنن اسممو مریم تو ختم صلوات بگو برام دعا کنن التماس دعا همگی 🙏🏻🙏🏻

برای شادی روح مادرمم حمد و صلوات بخونید لطفا 🙏🏻🖤

منم برات صلوات فرستادم مهربونم ❤️✨

1718