1874
2019
عنوان

اینستا باز چ مرگشه؟😐😐😐🔪

695 بازدید | 83 پست

برا شما هم همینطوره یا شانس منه زیاد💩؟؟

نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍬🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🐤🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زِراشم چ قشنگه🥰🦚🤣

ن خوبه

کم پیش میاد توشون چیزی ببینم              ilunga            Будь твоей головой.                                       هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم .                   این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی دستتو تا ارنج بکنی تو قفسع سیه من و شش ماه بعد،یکسال بعد،کع با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم ،زخم خوردع ام          دروغ چرا ،من ب اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم   . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

2032

عه مشکل اینستاس دوساعته اوسکول شدم🥴

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

برا من از 2 روز پیش داغونه الان بدتر شد باز نمیکنه 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

واسه منم الان اونجوری شد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر روز شماری برای ازدواجمونه 🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)

نه شانس تو پی پ..ه

اگه کسی مخالف نظر منه بمن چه ریپ نکنه چون هرکس هر نظری بخاد میده وبخودش مربوطه...دخترم و همسرم تمام وجود من هستن...خدایا شکرت بهترین مخلوقاتتو نصیبم کردی😎😏ازقدیم گفتن روی پیشانی فرشته ها نوشته هرکی دخترداره جاش وسط بهشته و البته یه مثال دیگم هست که شوهر خوب کم یاب است یدونه از اون کم یاب ها قسمت من شده خداروشکر😎😏چشم حسودا کور بشه  ایشالا ایشالا ایشالا💃💃💃💃💃💃💃💃

برا من درسته

باغ گل کنار چشم های تو بی طراوت است💕تو از بس برای من عزیزی💕💕💕خودم را فراموش کرده ام💕💕💕تو کودکی های منی یا پدرت؟! تو کدام مایی؟که آنقدر دلنشین و دلبرانه ای😍😚👼
آپدیت نمیشه واسه شما هم؟

نمیدونم تا وارد صفحش میشم ارور میده لامصب:/

نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍬🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🐤🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زِراشم چ قشنگه🥰🦚🤣
1718