1989
2019

واسه آرامش و آبروم

خیلی محتاجم به خدا

حاجت روا بشید🙏

خانم های عزیز لطفا واسه حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید اگر این کارو کردی لایک کن تا منم برات دعا کنم اجرت با خدا🙏                                                   

خوندم

کباب_برگ  سابقم😍 بخداخسته شدم‌ازدست این نی نی سایت.....فلان شده ۱۰بارتاحالا کاربری ساختم بی دلیل تعلیق میکنه فکرکرده من ازرومیرم شماره‌کل اقوامو مونده میزنم ولی ازاین سایت نخاهم رفت🤭
خوندم

حاجت روا بشی خواهر

خانم های عزیز لطفا واسه حاجتم دعا کنید و یه صلوات بفرستید اگر این کارو کردی لایک کن تا منم برات دعا کنم اجرت با خدا🙏                                                   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خوندم

حاجت روا بشی🤲

چون همیشه حمد و آیت الکرسی رو باهم قاطی میکنم اول اشتباهی حمد خوندم ولی ایت هم بعدش واست خوندم.😂😂❤

يه دپهد هزارآتيشه😎🖤🔥                                                 #johnny_depp😻🍫
خوندم

حاجت روا بشی آجی🤲

چون همیشه حمد و آیت الکرسی رو باهم قاطی میکنم اول اشتباهی حمد خوندم ولی ایت هم بعدش واست خوندم.😂😂❤

عزیزم لطف کردی خواهر منم برات دعا کردم انشالله حاجت روا بشی😍🙏

خواندم براتون شما هم برای ازدواجم دعا کنید

انشالله یه ازدواج موفق داشته باشی حاجت روا بشی خواهر🙏

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257)

🙏🏻😭من سالهاست از خدا فقط یه خواسته دارم که هنوز نرسیدم میشه به نیتم یه صلوات بفرستین🌸اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد🌸
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ ل ...

عزیزم برات صلوات فرستادم حاجت روا بشی ممنون خواهر🙏