2737
2734

انقد بدم میاد از اوناایی که میان فقط غر میزنن و تو دل بقیه رو خالی می کنن

یا ردپایی که میان نویسندگی می کنن و میگن داستان زندگی خودشونه و اشک همه رو در میارن(نمونه اش اون دختره نکبت گل بهار بود فک کنم که باعث شد من عررررر بزنم)

واسه همین تصمیم گرفتم مفید باشم

به هم جنس هام کمک کنم

بچه ها من توی مشاوره همه ی رادیوها،سمینارها،سی دی های دکتر هلاکویی رو همه رو دیدم

مادرم هم مشاور خانواده اس

مشکلی داشتین بنویسین 

من در حدی که می تونم راه حل پیش پاتون می زارم ❤❤

باورت دارم،وقتی هیچکس باورت نداره!♡

عزیزم سوال م رو نمیتونم اینجا بگم

یه دختریم که علاقه به رنگ صورتی موی بلند کفش پاشنه بلند لباس دخترونه نداره دلش میخواد بر عکس همه ی اینا بگرده ولی خب چیکار کنه بقیه مجبورش میکنن اینجوری نباشه  من یه دختری هستم که علایقش به فنا رفته من یک ادمیم که مجبوره علاقه هاشو زیر پاش بزاره و از تو داغون بشه متاسفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیتونم خوب نظر مخالفمو به بابام بگم،توی خیلی چیزا،چون منطقی نیست و منم لجبازی ممکنه کنم یه جیز یبگم بعدا پشیمون شم،چکار کنم به نظرت

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2738
مشکلمم اینه که از زندگی لذت نمیبرم  ارتباط با دیگران واسم عذاب آوره حس میکنم همه فامیل بدن هم ...

چقد مني😂

درست درآخرين لحظه ها كه مي خواهيد روياهاي خود را به خاك بسپاريد خبر خوبي خواهد رسيد...
چیکار کنم ک ی خاطره خیلی بد رو بتونم بهش فکر نکنم اخه عامل اون خاطره ک قلبمو سوزونده همش جلو چشممه، ...

وای منم همین مشکلو دارم 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍

از همه بدم اومده شدم تنهای تنهای تنها 

همسرم خیلی خوبه ولی ی ایرادایی داره که واسم شده کوه 

مثلا زیاد فحش میده به همه چیز به لامپ مثلا 

احساس میکنم باید سطح بالاتر ازدواج میکردم خیلییی 

ولی خانوادمم خیلی پایینن  یا من فکر میکنم با کلاس نیستن 

خواهرم و خاله هام 

عمو هامم خیلی درس خونده ان محل ما نمیدن اصلا حسابمون نمیکنن

خب افسردگی میاره نه ؟ 

2706