2737
2734

بچه ها ما ۳ ساله عروسی کردیم ولی هیچ پس اندازی نداریم که هیچ همه طلاهامم فروختم به خاطر خونه و ماشین 

ولی الان دلم چرخ سردوز میخواد هیچ پولی ندارم بعضی زنا چجوری پول جمع میکنن

خرج انچنانی هم ندارم یعنی هر چندماه یه دست لباس و لوازم بهداشتی هم نخرم؟؟؟یعنی در این حد باید از خودمون بزنیم که پول جمع کنیم؟؟؟شوهرم راننده هس

منم عییین تو

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب دیگه خونه و ماشین خریدی.پس پول جمع کردنت نتیجه خوبی داشته

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

خونه و ماشین خریدین؟؟؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

من کلا از بچگی در حال پول جمع کردنم و عاشق این کارم و در ضمن به کسی ام نمیدمشون .از جمله شوهر.متاهلم هستم و از اول کیسم جدا بوده .دوست ندارم خرج و حساب مشترک .چون فقط میگیرن و پس نمیدن.کدوم شوهری میاد بگه بیا این هزار تومنو بگیر برو حال کن؟؟!!!

2738
2706