2703
2553
عنوان

افسرده شده شوهر نازم

803 بازدید | 24 پست

سلام خانوما شوهرم افسرده شده ب پدرم گفتم باهاش حرف بزن حالش خوب شه پدرم زنگ زد. ب شوهرم ک گف بریم داهات ما اومدیم توراه بابام ب شوهرم بالحن خیلی بدو داد گفت مگه نمیگم گوشیتو. بنداز کنار توماشین شوهرمم گوشیو پرت کرد از هرسش رومن بابام دید شوهرم ب شدت ناراحته و افسرده پیش بابام کار میکنه بابام بهش گفت بی غیرت بی دست و. پا مامانم از شوهرم حمایت کرد یهو بابام ب مادرم گفت بی پدر مادر جاده رو پیچید سمت شهرمون منو داداشم گریه کردیم برگشت سمت داها گف بخاطر. دخترم وپسرم برگشتم بخاطر شما دوتا اشغال نبود اشغالم ب مامانمو شوهرم گف میترسم شوهرم یا خوپکشی کنه یا دور. از جانش سکتکنه برای سلامتیه شوهرم صلوات بفرسید. البته ۳ساله ک نامزدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

شوهرت چندسالشه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

وای خدایا😐مگه بابات دکتره که بهش میگی باهاش حرف بزن خوب شه حالش،به مشاور نیاز داره،نه به بابات

بعدش تو اخلاق باباتو نمیدونی.

چقدر زشت برخورو کرده،یعنی بزرگتره،والله همسرت جیزی نگفت اما تو خودش ریخته

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2706