2703
2553
عنوان

استوری جاریم واسه همسرم😐عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 16007 بازدید | 203 پست

خو چیزه خاصی نبود تاپیک نمیزدی.

بعضی برادر شوهرا واقعا خوبن،جا داداش ادمو پر میکنن

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استیکر😂 این اصلا با متنت و موضوعت جور در نیومد! حالا بیخیالی یا حسادت؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2720
2714

حساس نشو چیزی نیس منم داداش ندارم برادرشوهرمو عین داداش دوس دارم اما از وقتی زن گرفته زیاد باهاش گرم نمیگیرم که زنش فکر بدنکنه چون بلاخره خانوما رو جاری حساسن ولی خدایی جاریمم دوس دارم

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

خوب گذاشته که گذاشته 

حالا چی شده مگه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
چطور وقتی برادر نداره بهش میگی جاری؟

😐چ ربطی داره

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706