1874
2019
عنوان

استوری جاریم واسه همسرم😐عکس

14891 بازدید | 203 پست

جاریم برادرنداره اولش بگم اینو😂امشب دیدم استوری گذاشته همسرمم تگ کرده😒خوکه چی مثلا...البته چیزخاصی نیستا ولی خب یکم عجیب بود برام

بذااار

{میخوای بهم بگو متنفرم ازت یا حرف های امثال این}{فقط داری وقتت رو هدر میدی}{ولی ممنون که به غرورم اضافه میکنی🤞🏻🥀}{میدونی فرق خار با بنفشه چیه؟}{خار تا وقتی که بهش محبت نکنی سودی برات نداره ولی بنفشه میتونه همونقدر بدون آب و مراقبت از خورشید نیاز هاش رو بگیره و برات زیبا و مفید باشه}{منم همون خار هستم پس پرورشم بده ولی به موقعش اشتباهی ازت سر زد تیغم رو داخل بدنت فرو میکنم}

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

کو

دیگه حال و حوصله ی‌خودمم ندارم ✌                               چ برسه ب دیگران✌                                   از من خوشت نمیاد😌ی ماشین بگیر 🚗 مستقیم برو                            جهنم✌😏

الان درباره چی نظر بدیم عکس بذار لطفا  

هنوز چشم انتظارم بیای🥀با ذوق بگی من اومدم🥀دلم تنگ شده بمونه جای لبات رو صورتم🥀عطرتو بو کنم🥀چع زود ازت دور شدم🥀نع خندع هامو نبین من از تو نابود شدم!🥀                                           تورو دیدم انگار دلم لرزیدُ🌱واسع اولین بار از ته دل خندیدُ🌱با خودم گفتم🌱دیگع تنهایی عام تمومع🌱بع خودم گفتم🌱آره خدای من همونع :)🌱همون دیونع کع حالمو عوض کنع🌱همون کع واسع من وجودع اون تولدع🌱نمیدونم چرا وقتی فهمید دوسش دارم🌱عوض شدش!💔
1718