2726

در صورتیکه خودشم چیزی کم نداره یا دخترش و شوهرش هرروز بازارن.اگه جاری بزرگم خرج کنه هم خوشحال میشه خداروشکر میکنه که زن خوشبختیه.با منم خیلی خوبه ها اما خدا اون روزو نیاره که من یه شارژ دو تومنی بگیرم یه جور بدی نگام میکنه.و تند تند نفس میکشه.دیگه حتی شوهرمم فهمیده.

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به همون دلیلی که مامانا بدشون میاد : |

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728

امروز برای اولین بار بعد سه سال که میشناسمش رفتیم یه وسیله بخریم.یعنی اونم باهام اومد.بعد من خریدم و گفتم توام بخر اینقد عیب روش گذاشت دلسرد شم اما خریدم اومدم خونه.فهمیدم به دخترش گفته برو فلان چیزو مثل زنداداشت یعنی من واسه خودت بخر

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

خب چرا باید اون بفهمه چی میگیرین یا نه؟!خیلی هم صمیمی نشو فقط احترامشو بگیر چون باعث دخالت میشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

حسادت میکنه بهت شاید تو رو از خودش برتر میبینه شایدم زیادی ب شوهرت علاقه داره میترسه پولای پسرش تموم شه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
چون زورش میاد میگه پسرم بره کار کنه بعد زنش بره خرج کنه

چرا نسبت به جاری بزرگم اینجور نیس؟

از شارژ خریدنت هم خبر داره🙄

مثال زدم.چون یه بار شارژ میخواس گفتم مثل من با رمز دوم بگیر چقد بدش اووومدددد

چرا نسبت به جاری بزرگم اینجور نیس؟

لابد جلو تو بروز نمیده

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2706