1874
2019
عنوان

فااااال

426 بازدید | 62 پست

بچه ها قبلا تو تاپیکام نوشتم یه فالی بلدم که خودم یجورایی قبولش دارم

حوصله ام سر رفته بیاید من برا شما میگیرم شماهم هر فالی بلدید برا من بگیرید 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏

بگیر برام لدفن 

اسمم نیوشا ❤️

نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍬🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🐤🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زِراشم چ قشنگه🥰🦚🤣
2033

برای من بگیر تورخدا 

تُوووومس   همیشه کمبودخواب دارم هِی بیا یه بازی کنیم🙂😁                                                                                                                                       منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه ومیاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی  نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم🤭🤭🤭   (امضامو کاپی نکنید امضام شعبه ی دیگری ندارد  بقیه جاها میخوان ازتون سواستفاده کنن ولی من نیتم خیره   ) (امضا مال کابر کویینز تاون هست تا برگرده گذاشتم در واقع این امضا فقط به تو میاد وقتی برگشتی امضامو عوض میکنم و توهم امضاتو میزاری🥺)

بی زحمت برامنم بگیر

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
1718