2733
2734
عنوان

آیا کسی هس ک تو حاملگی.

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 87 پست

من پیش دکترم میرفتم هرماه . اصلا تو حاملگی بهداشت نرفتم.. بعد دنیا اومدن بچه هم غربالگری و واکسناشو فقط رفتم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنيدم واسه زايمان مشكل ب وجود مياد نميدونم دقيق.ولي خوب هر ٢ ماه ي سر بهداشت ميزنم

ن من نرفتم هیچ‌مشکلی هم پیش نیومد

فقط پرونده دکترتو میخان

من دکتر چکاپمی با دکتر زایمانم یکی بود حتی پرونده خودشم نگا نکرو

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

با توجه به اینکه بیماریها زیاد شدن و مواد غذایی ک مصرف میکنیم درصد شیمایی بودنشون بالاست 

نمیشه نرفت دکتر .

شما ی سونو دارین هشت هفتگی برای شنیدن صدای ضربان قلب جنین 

ی سونو انتی دارین بین هفته ۱۱ تا ۱۳ باید انجام بشه و ضروری هستش برای تشخیص ناهنجاری 

ی سونوی انومالی دارین بین هفته ۱۸ تا ۲۰ برای سلامت اندام های جنین و ضروری هستش 

2728
من بهداشت نرفتم توی حاملگی  فقط مطب دکتر میرفتم

بعد بچه چی

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
امپول هاشو نمیزنن 

وا چرا

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
با توجه به اینکه بیماریها زیاد شدن و مواد غذایی ک مصرف میکنیم درصد شیمایی بودنشون بالاست  نمیش ...

یکی هم هفته ۳۰ تا ۳۳ واسه وزن جنین و تخمین زمان زایمان

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2738
امپول هاشو نمیزنن 

اگ بعد بچه برم بازم نمیزنن؟ 

اگه بهداشت نمیرید حتما هر چند وقت یبار پزشک ویزیتتون کنه

دکتر خودمو که 20 25 روز یبار میرم

من اول پیش متخصص زنان پرونده باز کردم همیشه سر موقع میرم درکنارش بهداشت هم میرم ولی اون قرصهای تقویتی مثل فرس سلفات واهن ایناشو برای من نمیده چونکه پیش متخصص میرم زورش میاد میگه شما از بیرون بخرید دگه منم هرچه زنگ میزنه بییا بهداشت اصلا دلم نمیخواد برم اخه دیگه کاری برای انجام بهداشت نمیمونه خب سودش همین اندک خدمات داروی رایگانشه که اینجوری میکنه 🙄😏😕😔

مشکلش چیه که نمیری؟

هم از شلوغیش میترسم هم اخلاقشون بده

اااا واقعا؟! خوب خيلي خوبه منم پزشكم همون جراحمه.پس ديگه نرم بهداشت؟

اره عزیزم 

اصلا بهداشتیا کاری واست نمیکنن

میگن ماهی ی بار بیا وزنتو میگیرن

تازه من ی بار رفتم بهداشت بهم قرص داد  مولتی بود

دکترم‌گف اینارو نخر وزنت میره بالا

من نرفتم  دوتابارداری قبلیم میرفتم الکیه بابا همون کار دکتر میکنه ک من ماهانه پیش متخصص میرم چ ...

پس اگ بعد بچه بری قبول میکنن؟ ما پرونده نداریم

2706