1874
2019
عنوان

آیا کسی هس ک تو حاملگی.

833 بازدید | 87 پست

نرفته باشه بهداشت ؟یا بعد بچه اگه نریم چی میشه

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ 99/10/4 بی‌بی‌چکم مثبت شد 99/10/13 سونو رویت ساک حاملگی 99/10/29 سونو وضعیت قلب 99/11/2۵غربالگری اول ۹۹/12/25 غربالگری دوم خدایا شکرت 

امپول هاشو نمیزنن 

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه کشف کردم حس ششمی هستم 🤔.                              دوخط موازیکه بعدازدواج میشه شیرین‌ترینلحظه‌ی زندگیت💜          (این لحظه رو برا همتون از خدا میخوام ،خصوصا اون لحظه که عشقت غافلگیر میشه💜)                                                                    تیکر به وقت تولد دختر کوچولووووم💜😍
2033

من نرفتم 

دوتابارداری قبلیم میرفتم الکیه بابا همون کار دکتر میکنه ک من ماهانه پیش متخصص میرم چکاب میشم بعد دخملم دنیا اومد میبرمش واسه واکسن 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت واسه همه چی ❤️❤️واسه همسرمهربونم 👩‍❤️‍💋‍👨واسه گل پسرای شیطونم 😍واس دخملی ک توراه‌دارم‌❤️😍😍عاشقتم خداجونم 🥰

من تا الان نرفتم هرماه میرم میش دکترم 

ولی گفت باید واکسن کزاز بزنی مجبورم برم‌

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پریکلس یونانی: آدمی که به کار سیاست نپردازد شایسه صفت شهروند بی ازار نیست بلکه باید اورا شهروند بی خاصیت بنامیم....یه سریا لیاقتشون همون زمان بود که واسه وجودشون به خارجیا حق توحش بدن... میدونی چی میگم که .برجام نتوانست ۷ میلیارد دلار از دارایی های ایران رو آزاد کنه اما توقف یک کشتی توانست... اینه زبون دنیا نه اون اراجیفی که بعضیا میگفتن بلدیم بلدیم .... آدم باید جوری زندگی کنه که تهش تو نماز میت ۳ مرتبه اللهم انا لانعلم منه الا خیرا نصیبش بشه نه اینکه ۹  مرتبه براش بخونن عفوک عفوک عفوک...      شراب خانه و میزقمار میخواهد*بنی امیه حمار و خمار میخواهد* بنی امیه فقط مردمان بی طرفی* به بی تفاوتی روزگار میخواهد* بنی امیه فقط شیعیان نادانی* فریب خورده و بی اختیار میخواهد* بنی امیه علی را میانه ی میدان*بدون دُلدُل و بی ذوالفقار میخواهد*بنی امیه امام جماعتی اهلِ*نماز و روزه ولی بی بخار میخواهد* بنی امیه امام و رئیس جامعه را*عبا به دوش ولی تاجدار میخواهد* بنی امیه سیاستمدار بی خطری* که با یزید بیاید کنار میخواهد* فریب کارو ندانم بکارو سازش کار* از این قبیل سیاستمدار میخواهد* بنی امیه فقط آن شریح قاضی را* که وقت فتنه بیاید به کار میخواهد* بنی امیه اَبا شهوت و اَبا شکمی* نزول خواره و بی بندوبار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از منیّت ماست*حسین جان به کف و جان نثار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از جهالت ماست* علی بصیرت عماروار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سقایش*حضور در وسط کارزار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سربندش*سپاه حرمله را تار و مار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است مهتابش* لبان تشنه،دلی بی قرار میخواهد* در انتظار نشستی، در اتتظار بایست* هنوز حضرت معشوق یار میخواهد...

مشکلی نیست بعدش برا واکسن بچه و وزن و قد باید برا تشکیل پرونده بری

برا حاملگی اول نرفتم دومی رفتم خوب بود چون ماما هستن همشون و شمارشون دادن که حالم بدبشه تماس بگیرم هر ماه هم میرفتم فشارم وزنم و قلب بچه میدیدن خیالم راحت میشد

من پیش دکترم میرفتم هرماه . اصلا تو حاملگی بهداشت نرفتم.. بعد دنیا اومدن بچه هم غربالگری و واکسناشو فقط رفتم

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من شنيدم واسه زايمان مشكل ب وجود مياد نميدونم دقيق.ولي خوب هر ٢ ماه ي سر بهداشت ميزنم

ن من نرفتم هیچ‌مشکلی هم پیش نیومد

فقط پرونده دکترتو میخان

من دکتر چکاپمی با دکتر زایمانم یکی بود حتی پرونده خودشم نگا نکرو

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ویترین شعور هر مردی توجهش به همسرشه.......

با توجه به اینکه بیماریها زیاد شدن و مواد غذایی ک مصرف میکنیم درصد شیمایی بودنشون بالاست 

نمیشه نرفت دکتر .

شما ی سونو دارین هشت هفتگی برای شنیدن صدای ضربان قلب جنین 

ی سونو انتی دارین بین هفته ۱۱ تا ۱۳ باید انجام بشه و ضروری هستش برای تشخیص ناهنجاری 

ی سونوی انومالی دارین بین هفته ۱۸ تا ۲۰ برای سلامت اندام های جنین و ضروری هستش 

من بهداشت نرفتم توی حاملگی  فقط مطب دکتر میرفتم

بعد بچه چی

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ 99/10/4 بی‌بی‌چکم مثبت شد 99/10/13 سونو رویت ساک حاملگی 99/10/29 سونو وضعیت قلب 99/11/2۵غربالگری اول ۹۹/12/25 غربالگری دوم خدایا شکرت 
1718