1874
2019

روزه بگیری اتفاقا خدا کمکت میکنه

..بهونه ی زندگیمی خودش میدونه با کیم...🙈❤... عشق جانم🙈توباعث میشی هربار فکر کنم هنوزم زندگی قشنگیاشو داره ویکی ازقشنگیاش قطعاتویی😍دوستت دارمnegar😍❤هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
2032

بگیر من پارسال داشتم با خودم میگفتم اگ من روزه نگیرم دیگ بعدش نمیتونم از خدا تقاضایی کنم چون روشو نداشتم 

من گرفتم بهترین تراز ازمون هایی ک میدادم هم برای ماه رمضون بود😍 

شاید باورت نشه کلاس ما سی نفر بود من و دوستم فقط روزه گرفتیم و فقط ما ب هدفمون رسیدیم درکل منظورم اینه روزگی مانع درسخوندن نمیشه 

عجیب نیست ک ما تو جهان سومیم وقتی ک مادران امروز و فردا تاپیک های حس شیشم و فال را شلوغ میکنند 😐اللهم صل الله محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
من دااااائم باید چیزی بخورم مخصوصا صبح ها چون باید بیدارباشم و بخونم ..اگع غذا نخورم هیچی نمیتونم بخ ...

زمان درسخون رو عوض کن

شب تا صبح بخون

بعد سحر هم گرسنه نمیشی که تازه غذا خوردی، میتونی تا ده اینا بخونی بعد بخوابی

من دااااائم باید چیزی بخورم مخصوصا صبح ها چون باید بیدارباشم و بخونم ..اگع غذا نخورم هیچی نمیتونم بخ ...

نمیتونم درک کنم چون من موقع درس خوندن‌ کلا اشتهامو از دست میدم 

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄
منم بعد ماه رمضون بود قشنگ تا سحر درست میخوندم یا میتونی سحر تا صب بخونی منکه ۳ رقمی و دولتی شدم بها ...

اره حتما میگیرم ...خوابم رو میزارم نزدیکای افطار اینجوری مشکلی هم برای دوران جمع بندیم پیش نمیاد

عزیزم چه ساعتی میخوابیدی؟ 

من معمولا سحر ک میخوردم چهار ساعت درس میخوندم بعد شیش هفت ساعت میخابیدم بعدش ک بلند میشدم دو ساعتم اونموقع میخوندم بعد از افطار هم حدود چهار پنج ساعت میخوندم

عجیب نیست ک ما تو جهان سومیم وقتی ک مادران امروز و فردا تاپیک های حس شیشم و فال را شلوغ میکنند 😐اللهم صل الله محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
1718