2726
عنوان

دندون درد دختر ۱۸ ماهم

54 بازدید | 5 پست

ژل لثه میزنم استا میدم طفلی دخترکم فقط ب خودش میپیچه مخصوصا شبا نمیتونه بخوابه فقط ۴تا بالا و ۴تا پایین دراورده اینا هم دو طرف بالا دندونای عقبشه اسمش نمیدونم چیه 

چیکار کنم کسی تجربه داره کمممک

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا می دونی از دندونه؟؟؟  دکتر بردی؟؟

سه روز تب داشت بعدش سر دندوناش زد بیرون هردو طرف کمی دراومده میدونم از دندونه عذاب داره بلخره

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728
سه روز تب داشت بعدش سر دندوناش زد بیرون هردو طرف کمی دراومده میدونم از دندونه عذاب داره بلخره

احتمالا اصلا دکتر نبردی که بهت بگه دندون هییییچچچچ ارتباطی به تب نداره عزیزم بچه ها حدودا تا ۲ سال معمولا درگیر دندونن و مامانا هر تبیو به دندون ربط میدم ببرش دکتر که بیشتر عذاب نکشه 

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
احتمالا اصلا دکتر نبردی که بهت بگه دندون هییییچچچچ ارتباطی به تب نداره عزیزم بچه ها حدودا تا ۲ سال م ...

عزیزم سر هر دندونش بساط من همینه روز سوم دقیقا نوک دندونش میزنه بیرون چون خداروشکر بعدشم خوب میشه و اسهال و استفراغ و علایم دیکه سرماخوردگی نداره سر هردندونش بردم دکتر و دیگه باتجربه شدم