2703
2553
عنوان

بچم هنوز شبا شیر میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 22 پست
واقعا؟ نمیدونستم همش فکرمیکردم با شیر خشک وزن بگیره، اخه غذا نمیخوره حداقل امیدم به این بود که تا ب ...

روزانه چند سی سی میدی

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.
عزیزم مگه تا یکسال هر ماه چکاپ نبردی؟؟؟  مگه ازمایش ۱ سالگی ندادی؟؟؟  دکترش نگفت بعد یکس ...

نه عزیزم از وقتی که کرونا اومد دیگه چکاپ نبردم بهداشت هم گفت نیارینش دیگه، فقط تلفنی با دکتر حرف میزنم که اونم چیزی نگفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شبا شیر گاو بدم مشکلی نداره؟

نه شیر پاستوریزه هم بدی مشکلی نیست 

میتونی بجای شیر بهش ابمیوه طبیعی بدی بریزیتو شیشه بخوره

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
نه عزیزم از وقتی که کرونا اومد دیگه چکاپ نبردم بهداشت هم گفت نیارینش دیگه، فقط تلفنی با دکتر حرف میز ...

ارمایش یک سالگی هم ندادی اونو می دادی لالقل شاید یه چیز جزئی مانع وزن نگرفتنش باسه

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2456
نه شیر پاستوریزه هم بدی مشکلی نیست  میتونی بجای شیر بهش ابمیوه طبیعی بدی بریزیتو شیشه بخوره

روزا که اصلا شیشه نمیگیره فقط توخواب میخوره، به نظرخودمم بهتره دیگه شیرگاو بدم

روزا که اصلا شیشه نمیگیره فقط توخواب میخوره، به نظرخودمم بهتره دیگه شیرگاو بدم

اره ابمیوه هم بدی خوبه 

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2714