2737
2734

کمر درد .پا درد .گوارش از کار میندازه واشتها صفر میشه.معده درد ..

خیلی وحشیه ..متاسفانه خوزستان تو وضعیت سیاهه..

مواردی که باید رعایت کنین حالتون بهتر بشه.

خوردن سوپ _آب هویچ_قرص جوشان _چای کمرنگ..خوردن چند لیوان آب در روز .اینا مهم هستن ..احتمال اینکه پا دردتون شدید بشه و فشار بیاد پاین زیاده که اونم حتمن سِروم تقویتی بزنین

تو خونه حتمن ماسک بزنین .دست هاتون مرتب بشورین .

اوایل سردرد خفیف پیدا میکنین بعدم احساس تنگی نفس و بی حالی ب آدم دست میده ..بعدش این دردایی که گفتم شروع میشه ..

خیلی مواظب باشین ..

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا ریشه کن کنه این ویروس و باعث و بانی این ویروس لعنتی رو

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
توخونه که نمبشه ماسک زد

چرا میشه .من مادرم پدرم گرفتن .الان خداروشکر خوب شدن ماسک میزنن تو خونه .خیلی هم راحتن .اصلن دیگه اذیت نیستن

من یه هفتس از دست کمر درد اشکم درومده بعنی کروناس؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
اگه یکی بگیره چند روز بعد حالش رو به بهبودی میره 

سه چهار روز اذیت میشه .ولی بعد زدن سرم تقویتی و خوردن مواردی که ذکر کردم حال رو به بهبودی میره 

من یه هفتس از دست کمر درد اشکم درومده بعنی کروناس؟

احتمالش هست

ی تست بده خیالتو راحت کن .اگه داشته باشی درمانت شروع کن

2706