2726
عنوان

بدترین سوتی که تا حالا دادید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 45 پست
وای خیلی بد بووودهههه!!  من بودم دیگه غذا نمیخوردم قشنگ معذب میشدم و حس بدی پیدا میکردم!  ...

دیگه ندیدمشون.رفتم تو آشپزخونه.بعدش که ناهارخوردن رفتم جمع کردم و ظرفارو شستم.دیگه رفتم نشستم😓

یه بار تو‌ یه جمع زنونه بودیم بعد یکی تازه زایمان کرده بود

اومدم بگم کیسه ت پاره شد رفتی بیمارستان گفتم پردت پاره شد🤦‍♀️

اون موقع باید با بیل میزدی منو😶

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه‌ آبجیم سوتینمو برداشت برد بیرون جلو ی عالمه مهمون غریبه 😂😂😂😂هی داد میزد این برا خالس😑😑 حا ...

حتما از سایزش خوشش اومده 😂😂🤣🤣

اسیجون هستم.نمیدونم کی برام‌گزارش زد ولی کلی فوشش دادم.چون واقعا بی دلیل بود.کاربریم سال ۹۶ بود.
2728
بچه‌ آبجیم سوتینمو برداشت برد بیرون جلو ی عالمه مهمون غریبه 😂😂😂😂هی داد میزد این برا خالس😑😑 حا ...

گر خدا خواهد عدو شود سبب خیر🤣🤣😅😂

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

یکی میگفت عمه ی شوهرمو و دخترش اومدا بودن خونمون حالا اینم حامله میگفت نتونستم خودمو کنترل کنم یه صدای عجیبی ازم در رفت .گفتم وای چیکار کردی .خیلی با اعتماد به نفس گفت هیچی دیگه به دختر عمش گفتم تو این دوران دوران حساسیه زیاد پیش میاد که از این اتفاقا بیوفته .میگفت دختر عمش چشاش گردشد و گفت یعنی بازم قراره اتفاق بیوفته . گفتم خدایا تودیگه چی پررویی تازه دلخور شده بود که چرا درکش نکردن و تعجب کردن . این دیگه توفامیلمون آخره اعتماده به نفسه بی شرف

سوتیاتون یکی از یکی بدتر و بانمک تره دمتون گرم😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یکی میگفت عمه ی شوهرمو و دخترش اومدا بودن خونمون حالا اینم حامله میگفت نتونستم خودمو کنترل کنم یه صد ...

خوب تو بارداری پیش میاد واقعا قابل کنترل نیست. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

همین امروز چند تا پسر جوون داشتن کابینت میزدن یکیشون اومد گف یه چاقو بده بردم با ی فیس و افاده ای گذاشتم رو میز برگشت یه چیزی گف هر سه تاشون زدن زیر خنده منم کلی اوسکولشون کردم بعد بلند به خالم گف ما جارو میخواستیم ایشون واسمون چاقو اورده اصن من ک اب شدم و مردم از خنده

2706