2726
عنوان

بدترین سوتی که تا حالا دادید😂😂

404 بازدید | 45 پست

بدترین سوتی که تا حالا دادید چی بوده؟؟

من خودم امروز ظهر مهمون داشتم.یه 10 نفر هم بودن. باهاشونم معذب بودیم.یدفه همینجوری که داشتیم حرف میزدیم.من گفتم مرغ چقدر گرون شده.دیگه از سسفره به بهونه آب آوردن بلند شدم.خیلی بد بود😓.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای خیلی بد بووودهههه!! 

من بودم دیگه غذا نمیخوردم قشنگ معذب میشدم و حس بدی پیدا میکردم! 

مهمونا چکار کردن؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

یه سری رفتم خونه رفیقم بعد چند وقت بود همو ندیده بودیم بعد درو که زدم همین جوری یهویی بدون اینکه نگاه کنم طرف کیه پریدم بغلش و سریع گفتم دلم برات تن شده بود عشقم ک فهمیدم داداششه🤭

دلوین کوچولوی مامان منتظرتم دخملم💞😍

تو چت با یکی عه دخترا فامیل خاستم بگم مریم رو ندیدم خیلی وقته برا بار اول گفتم مریم رو نریدم خیلی وقته

هعی میخاستم درست کنم هعی میگفتم نریدم😂😂😂

تا اخرع سر ویس دادم که بابا منظورم ندیدم بود هعی میگفتم نریدم

ما خودمون هم نمیدونیم چمونه بعد تو میگی حرف بزن آروم شی..!؟

بچه‌ آبجیم سوتینمو برداشت برد بیرون جلو ی عالمه مهمون غریبه 😂😂😂😂هی داد میزد این برا خالس😑😑

حالا جالب اینجاس پسر مهمونمون 2 هفته بعدش اومد خواستگاریم😬🤣🤣

2706