2726
عنوان

دعا و حاجت .

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 34 پست
منم همینطور . چشم نگران نباش . می گن این چله خیلی خوبه .انشا...شمام حاجت روا شی .

چطوریه؟

ان شالله. 

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطوریه؟ ان شالله. 

چله توسل به حضرت زهرا دو رکعت نماز به نیت توسل به حضرت زهرا  بعد نماز۳۰ تا الله اکبر .بعد پیشونی رو مهر می زاری صد بار یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی بعد گونه راست صورت صد مرتبه همین ذکر و گونه چپ صد مرتبه همین ذکر و آخرش دوباره سجده و صدو ده مرتبه همین ذکر . بعد بلند می شی یه دعای کوتاه داره می گی و حاجتت رو می خوای . 

البته این چله نداره و یه بارم می گن حاجت گرفتن . ولی من تصمیم گرفتم چلشو بگیرم . دعا رو تو گوگل سرچ کن .

اون آقایی که دعا رو یاد گفت حاجتتون رو پشت فرج امام زمان بخواین که تاثیرش بیشتره.  یعنی اول فرج امام زمان رو بخواین بعد حاجت خودتون رو . 

شمام وقت کردی یه بار بخون🌹🙏

چله توسل به حضرت زهرا دو رکعت نماز به نیت توسل به حضرت زهرا  بعد نماز۳۰ تا الله اکبر .بعد پیشون ...

حتما خیلی ممنونم ازتون.

لطفا حتما بعد این نماز  و تو چله ای که دارید  برا منم دعا کنید. 

من یکی دوماه دیگه  میرم سفر. یه ازمون مهم دارم تورو خدا ازش بخواین کمک کنه موفق شم. تمام امیدم همین دعاهاس

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2728