2703
2553
عنوان

دعا و حاجت .

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون.  باشه . امشب اینو انجام می دم.🙏

میشه منم موقع انجامش دعا کنی😭😭😭 برا حاجتم. 

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2720
2714
ترک گناهان خیلی مفیده به نظرم

آره زیاد سعی کردم حتی از کسایی که غیبت کرده بودم حلالیت گرفتم . و حق الناس داشتم حلالیت گرفتم . ولی بعضیا به راحتی حاجت می گیرن

چشم عزیزم حتما برا شما هم دعا می کنم .شما هم برا من دعا کنید . دعای دیگران در حق ما زودتر مستجاب می ...

برات ایت الکرسی خوندم. 

لا به لای صلواتات منم یاد کن. قرار برم سفر. دعا کن به اون ارزوم برسم دست پر بیام خیلی مهمه😭😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
برات ایت الکرسی خوندم.  لا به لای صلواتات منم یاد کن. قرار برم سفر. دعا کن به اون ارزوم برسم د ...

چشم گلم . مطمئن باش . منم صلوات و آیت الکرسی می خونم .یه چله حضرت زهرا هم گرفتم تو چله هم دعات می کنم.

چشم گلم . مطمئن باش . منم صلوات و آیت الکرسی می خونم .یه چله حضرت زهرا هم گرفتم تو چله هم دعات می کن ...

خیلی لطف میکنی.

خیلی نیاز دارم خیلی زیاد😭

2706