1874
2019

خطرناکه بچه ها

خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍.از همتون ممنونم که تو تاپیکم پست میذارید.ببخشید که تک تک نمیتونم ریپلای کنم و تشکر کنم.خیلی ممنونم که کمک می کنید❤

ببرش دکتر 

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

وای ببرش دکترررررر

خانم نیازمندی در اقواممون هستند که قرآن تلاوت میکنند_با تجوید و قداعد صحیح_ اگر برای رفتگانتون یا حاجتی میخاید قرآن را ختم میکنند در ۵ روز_هزینه ش طبق گفته ی رهبر ۳۰۰ هزارتومنه_دوست دارید بیشتر بدین_ ثواب میبرید اگر این خانم نیازمند را یاری کنید_انشالا تنتون سلامت باشه_
2033
باید عمل شه چیزی نیس پسر من ۴۰ روزگی عمل کرد

مرسی❤

خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍.از همتون ممنونم که تو تاپیکم پست میذارید.ببخشید که تک تک نمیتونم ریپلای کنم و تشکر کنم.خیلی ممنونم که کمک می کنید❤
وای ببرش دکترررررر

مرسی❤