2737
2734
عنوان

چی کار کنیم شوهرمون خیانت نکنه

3670 بازدید | 136 پست

همش تاپیک خیانت همشم از طرف خواهر و دوست و اشنا حتی یکیو دیدم مامانشش😳

واقعا هیچ راه حلی نداره؟؟ درسته بعضیا ذاتشون خرابه خیلی کم پیش میاد مرد وفادار پیدا بشه ولی واقعا ینیی هیچچچ راهی نداره از خیانت جلوگیری کنیم؟

تا کی باید بخاطره بچه ها به این زندگی ادامه بدین و بدبختی بکشین اخه بلخره یکی باید از یه جایی شروع کنه جلوشون و بگیره

اگه کتابی راه حلی چیزی دارین بکین لطفا من مجردم ولی برای ایندم خوبه مرسی

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردی که بخواد خیانت کنه هر کاری هم کنی خیانت میکنه .حتی آنجلینا باشی...

مردی هم که تو وجودش نباشه نمیکنه 

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2731

ینی هیچ ننگی بالاتر از این نیس یه زن فک کنه چیکار کنه بهش خیانت نشه 

خدایا😭

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738

راهش اینه وارد تاپیک هاش نشی ک فکرت خراب نشه 

کسی ک ذاتش خراب بشه ، هررررررررکاری هم بکنی بازم یه جایی ذات خرابشو نشون میده 

پس بدون فکر کردن به چیزی ک هنوز اتفاق نیفتاده زندگیتو به کام خودت و طرفت تلخ نکن 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
مردی که بخواد خیانت کنه هر کاری هم کنی خیانت میکنه .حتی آنجلینا باشی... مردی هم که تو وجودش نباشه ن ...

فعلا که همه دارن خیانت می کنن🤦‍♀️

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
2706