2726
عنوان

پيك نيك به سبك مامالي📸🏖🥪🍟☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 12689 بازدید | 131 پست
من دائما دنبال ایده گرفتن و الگو گرفتنم  اینجوری نبودم ولی این روحیه رو تو خودم تقویت کردم و ا ...

چقدرنگاهت قشنگ به ایده گرفتن. من ی دوستی دارم ازسلیقش خیلی خوشم میادجوریکه میرفتم عین همون وسایلش میخریدم اما گاها ی احساسی بهم میگفت پس خودت چی؟ داری خودتو نادیده میگیری وحس تقلیدبودن باعث میشدلذتم ازون وسیله کم شه ولی باخودم حرف زدم وگفتم دیگه قبل خریداون وسیله خوب فکرمیکنم ببینم خودمم دوسش دارم بعدمیخرم واون حس تقلیدوکمترش کردم اماباحرف شماکلااحساسم عوض شد. مرسی

عزيز دلم چقدر لطف داري ممنونم از كامنت محبت اميزت ميفهمم چي ميگي، چشم سعي ميكنم بيشتر ازش حرف بزنم. ...

سلام و روزبخیر و تبریک بخاطر سبک زندگی قشنگ و به اشتراک گذاشتن تجربیات قشنگ و ساده و خوبه زندگیتون 👏👏👏👏👏🌸من امروز به طور تصادفی با تاپیک های شما و خودتون آشنا شدم و لذت بردم سبک زندگیه من هم شبیه شماست با این تفاوت که شما یک قدم جلوتر هستین و با بقیه به اشتراک گذاشتین که استفاده کنن 👏🌸

نوشتین وبلاگ خانوم و آقای سویدی دنبال میکردین میشه ایدی بدین یا هر بلاگری که میشناسین توی زمینه های مختلف که حرفی برای گفتن و تجربه اندوزی ازشون دارین 

دنبال کردنهای هدفمند یکی از لذتهای من هست و حتی اینستا اگر شخصیتهای مختلف میشناسین مرسی 💕🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@9baran9 سلام عزيز دلم

خوشحالم كه خوشتون اومده و دوست داشتين و خداروشكر كه خودتون هم تجربه زندگي شاد و در لحظه رو داريد… مهم اينه كه حالمون خوب باشه👌🏻👌🏻👌🏻

عزيزم اسم وبلاگشون fru silver هستش، حتما تو اينستا هم هستن.

من ولي چند ساله اكانت اينستام رو بستم. به جاش پينترست رو دارم كه خيلي از نظر بصري ايده ميگيرم ازش.

2728
من اینویه بار استوری خواهر زن عموم دیدم🤔🤔🤔

اين بار اولي نيست كه ميشنوم از عكس هاي من تو فضاي مجازي استفاده ميشه فكر كنم بايد عكس هارو مارك دار كنم

فكر نكنم فاميلتون اين عكس رو هم استوري كرده باشن!

اين بار اولي نيست كه ميشنوم از عكس هاي من تو فضاي مجازي استفاده ميشه فكر كنم بايد عكس هارو مارك دار ...

نه ولی قبلیوگذاشته بود کلاسم میزاشت😂😂

خدایا این نینیمو سالم وسلامت بزارتوی بغلم دیگه تحمل ازدست دادن اینوندارم بچه هاواسم دعاکنید نینیم سالم دنیابیاد😥

عزیزم تاپیکات خیلی انرژی مثبتع حالمو اصن خوب کردن🥺💜😍منم اگر دوست داشتین تگ کنین تاپیک جدید زدین🥰

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498